12 دی 1399 - مبارزه با فساد - مبارزه با فساد اقتصادی گلستان ، بندر گز

این است نتیجه ارایه ی گزارش اختلاس در مرکز بهداشت بندرگز به دستگاههای نظارتی دولت , دادسرا و سازمان بازرسی !! /چرا خلاف میگویید؟ چرا به نظام اسلامی ظلم میکنید؟+اسناد

پیرو اعلام گزارش تخلفات اداری و استخدامی و مالی اقای محمد خانقلی مسئول مالی شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بندرگز، به مدیریت وقت،حراست و بازرسی و در نهایت بعلت عدم رسیدگی برابر قانون شفافیت مالی به دادستان محترم شهرستان بندرگز گزارش نموده که متعاقبا منجر به دو قرار قضایی گردید و تعقیب متهمین حواشی اقتصادی را به همراه داشت. این است نتیجه ارایه ی گزارش اختلاس در مرکز بهداشت بندرگز به دستگاههای نظارتی دولت , دادسرا و سازمان بازرسی !! /چرا خلاف میگویید؟ چرا به نظام اسلامی ظلم میکنید؟+اسناد

رهبر معظم انقلاب"" چرا خلاف میگویید؟ چرا به نظام اسلامی ظلم میکنید؟اگر امنیت را میخواهیم، بایستی دست مفسد و سوءاستفاده‌چی و دورزننده‌ی قانون و شکننده‌ی قانون بسته بشود؛ مبارزه‌ی با فساد این است؛ این باید جدی گرفته بشود""

پیرو اعلام گزارش تخلفات اداری و استخدامی و مالی اقای محمد خانقلی مسئول مالی شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بندرگز، به مدیریت وقت،حراست و بازرسی و در نهایت بعلت عدم رسیدگی برابر قانون شفافیت مالی به دادستان محترم شهرستان بندرگز گزارش نموده که متعاقبا منجر به دو قرار قضایی گردید و تعقیب متهمین حواشی اقتصادی را به همراه داشت.
پس از انتقال مدیریت وقت به دانشگاه در تاریخ ۲/۶/۹۹ فردی با هویت ابوطالب بای به مدیریت شبکه منصوب و از همان ابتدا اقدام به محدود کردن و اعمال فشار به جانباز مطالبه گر پرداخته و بالاخره در تاریخ ۱۰/۷/۹۹ کلیه اختیارات افشاگر مفاسد و حواشی مالی را بصورت مکتوب سلب و در تاریخ ۱۲/۷/۹۹ کلیه ارتباطات سازمانی این کارمند جانباز و آزاده را در اتوماسیون اداری قطع نموده بگونه ایکه عملا در وظایف اداری و استخدامی جانباز و آزاده ی افشاگر فساد اخلال نموده اند.
به این هم اکتفا نکرده و در تاریخ۱۴/۷/۹۹ کلید اتاق ملکی کارمند انقلابی و فساد ستیز را از نامبرده گرفته و کامپیوتر وی را فرمت و ویندوز آن را عوض کرده و برای تحقیر این یادگار دفاع مقدس آن را به نقلیه ی اداره تحویل داده اند در حالیکه این کامپیوتر  قانونا تحویل این کارمند ولایی و فسادستیز بوده است.

رهبر معظم انقلاب :
«بعضى مى خواهند با عنوان "تندروى"، عدالت را متهم و محکوم کنند. عدالت، تندروى نیست; حق گرایى است; توجه به حقوق آحاد مردم است; جلوگیرى از ویژه خوارى است; جلوگیرى از تجاوز و تعدّى به حقوق مظلومان است.

 

جانباز ملکی مدتی به ناچار در اتاق مشترک کارشناس بودجه،خیرین سلامت و پایگاه بسیج مستقر می گردد حالیکه به دفعات وابستگان و حامیان جریان فساد  به مسئول آن اتاق  فشار وارد می آورند که این جانباز و آزاده ی فساد ستیز را از آن اتاقش بیرون بیاندازد و حتی اضافه کار صاحب آن اتاق را هم بسیار کم کردند تا اینکار را بکند و در فرآیند اداری فشارهای زیادی به ایشان وارد نمودند تا حدی که این یادگار دفاع مقدس با دیدن اینکه برای این همکار اداری که نامبرده را پناه داده! دچار مشکلات اداری ایجاد نموده اند سرانجام مطابق میل جریان حامی فساد و تخلف به راه پله های منتهی به پشت بام اداره منتقل می گردند!
حتی حامیان فساد به این هم اکتفا نکرده و یک روز فردی با هویت سید عابدین م را فرستاده تا با داد و بیداد و فریادهای بیمورد این آزاده ی دفاع مقدس را مورد تحقیر قرار داده بگونه ایکه حتی فلاکس چای این جانباز فساد ستیز را که امانی بوده را شکسته و قصد درگیری با جانباز ملکی را داشته که نهایتا بواسطه ی خونسردی و متانت این جانباز فساد ستیز و سکوت وی کاری از پیش نبرده است.
در نهایت با توجه به تخلفات متعددی که برعلیه این یادگار دفاع مقدس انجام گرفته در اقدامی بی سابقه،غیراخلاقی و تاسف بار بخاطر اینکه روحیه ی این جانباز و آزاده ی مقابله و مبارزه کننده با فساد را بشکنند، در تاریخ۲۹/۹/۹۹ دکتر روانشناس بیمارستان شهدای بندرگز را که بصورت طرح نیروی انسانی در آن مجموعه شاغل می باشد( با هویت خانم دکتر حسینی) را برای روانکاوی! این یادگار معزز دفاع مقدس را ارسال نموده تا گواهی کنند که این جانباز فساد ستیز و انقلابی مشکل روحی و روانی دارد! تا بدینوسیله بتوانند به راحتی بر علیه بنده اقدامات فساد ستیزانه و مطالبه گرانه ی وی اقدام نمایند .
در این میان این جانباز و آزاده ی سرافراز انقلاب اسلامی، حداقل ۱۸ بار به وزارت بهداشت با تمام مستندات قانونی شرح ما وقع ارسال نموده اند لکن هیچگونه پاسخی بابت ان داده نشده است!
 از طرفی همواره تلاش می شود تا با اختیارات سازمانی که مدیریت شبکه دارد، برای این جانباز معزز پرونده سازی سوری نمایند تا بزعم غلط خویش بتوانند به استناد این گزارش های غیرواقعی برعلیه این یادگار ۸ سال حماسه اقداماتی را تدارک کنند.
در آخرین سناریوی جریان وابسته به فساد و تخلف در دو مرحله، آقای ابوطالب بای مدیر شبکه و آقای عباس احدی کارشناس حراست شبکه مبادرت به تهیه طومار از همکاران در تاریخ های ۲۲/۹/۹۹ و تاریخ ۲۹/۹/۹۹ ،با تطمیع و دیگر حواشی نموده و برآنند دارند که این جانباز فساد ستیز و ولایی را درگیر حواشی دیگری کنند تا بتوانند آخرین ضربه را جهت حذف وی از مجموعه ی اداره وارد نمایند بگونه ایکه در حال حاضر این جانباز مبارزه کننده با فساد از شرارت های این جریان فساد بیم جانی و صدمات جسمی داشته لکن با اعتقاد به راه شهدا و مکتب حقه ی ولایت فقیه همچنان در مسیر مبارزه با فساد جانبازی دوباره ای را علیه مفسدین و متخلفین صورت می دهد.
شایان ذکر است در مورخ ۱۱/۱۰/۹۹ جریان فساد و حامیان آن نسبت به تهیه نامه ای به دفتر حقوقی شامل ۲۸ بند نموده و  جالب این که آقای خ پور یکی از امضاء کنندگان طومار بر علیه این یادگار دفاع مقدس نسبت به تهیه ی نامه بعنوان رابط حقوقی  شبکه و ارسال آن به دفتر حقوقی اقدام نموده است!
سوال اساسی اینجاست که جدا از تخلفات جدی که مسئولین امر برعلیه این یادگار دفاع مقدس و افشاکننده ی مفاسد مرتکب شده اند که لازم است رسیدگی برابر قانون گردد،در این فصل سرمای طاقت فرسای زمستان اگر هر انسان منصفی دارای یک حیوان خانگی! باشد سعی می کند به عناوین مختلف در یک سرپناه گرم او را جای دهد ،لکن ظاهرا ایثارگران در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای عناصر مفسد و منحرف اداری و اقتصادی،حتی ارزش یک حیوان خانگی راهم نداشته بگونه ایکه در این مصداق با یک جانباز و آزاده بگونه ای تاسف بار و ظالمانه برخورد می نمایند و این است عاقبت احساس مسئولیت در قبال ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی و ارائه ی گزارش فساد و تخلف اداری و مالی بابت صیانت از بیت المال بر اساس تکلیف شرعی و قانونی در دانشگاه علوم پزشکی استان سیاست زده و فتنه پرور گلستان،استانی که در آن تنها مافیای زر و زور و فساد و وابستگان به جریان فتنه در امنیت و آرامش علیه نظام،رهبری و ارزش های انقلاب مشغولند!استانی که فرمایشات رهبر فرزانه ی انقلاب و  رئیس معزز و فسادستیز قوه ی قضائیه حضرت آیت الله رئیسی در روز روشن شهید می شود و با یک افشاگر فساد اینگونه ناجوانمردانه و غریبانه برخورد می گردد آنهم با یک جانباز و آزاده ی غیور انقلاب اسلامی!
در پایان انتظار می رود مسئولین امر و بویژه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و شهرستان بندرگز پیرو منویات و اوامر ریاست مردمی و انقلابی قوه ی قضائیه در قبال جرائم و تخلفات صورت گرفته علیه این جانباز افشاکننده ی مفاسد در خور و در شان سیاست های قوه و ریاست محترم آن اقدام عملی و قاطعی را صورت دهند و اجازه ندهند عناصر مفسد و متخلف اینگونه به اقتدار و بازدارندگی دستگاه قضا و ریاست معزز آن ریشخند بزنند.

رهبر معظم انقلاب:

""" مبارزه رزه با فساد دشمن تراش است، هرکس بخواهد بافساد مبارزه کند یک صف طولانی جلویش به وجود می آید.
این دشمنان چه کسانی هستند؟
فاسد ها ولشکرهایشان،
چون فاسد های دانه درشت، لشکرهایی هم دارند، این ها در مقابل می ایستند و انواع کارشکنی می کنند،
کارشکنی هم، همه اش این نیست که کسی چاقو بکشد وبه کسی حمله کند،
امروز از چاقو کشیدن خطرناک تر هم هست؛
تهمت می زنند، شایعه درست می کنند، کار فرهنگی می کنند و به کسانی که از این حرف ها بزنند و بخواهند این اقدامات را بکنند، برچسب های نادرست و ناحق می زنند،
باید با این ها مقابله کرد وصریح و صادق وارد میدان شد
"""