16 مهر 1399 اخبار بین المللی دفاع و امنیت - اخبار بین المللی ،

روحانی: اجازه نمی‌دهیم تروریست‌ها را نزدیک مرزهای ایران بیاورند/ راه‌حل هیچ مسئله‌ای آتش، جنگ و خون نیست

رئیس‌جمهور در واکنش به جنگ ارمنستان و آذربایجان گفت: اجازه نمی‌دهیم دولت‌ها تروریست‌ها را نزدیک مرزهای ایران بیاورند، حواسمان باشد این جنگ به جنگ منطقه‌ای تبدیل نشود. روحانی: اجازه نمی‌دهیم تروریست‌ها را نزدیک مرزهای ایران بیاورند/ راه‌حل هیچ مسئله‌ای آتش، جنگ و خون نیست

  به گزارش "پایگاه مطالبه گران و عدالت خواهان" حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی اظهار داشت: در آستانه روز اربعین امام حسین(ع) هستیم؛ روز بسیار مهمی که در تاریخ واقعه کربلا به ما نشان داد که کنار فداکاری و شهادت، می‌تواند پیام آن فداکاری برای همیشه جاودانه بشود.

وی افزود: وقتی در این 40 روز از عاشورا تا اربعین در حادثه کربلا را بررسی می‌کنیم، همه کسانی که امام حسین(ع) و یارانش را به شهادت رساندند، با لحن غرور و افتخار سخن می‌گفتند گویا کار مهم و بزرگ و درستی را انجام دادند، شروع روز عاشورا با فریاد فرمانده سپاه نفاق بود که از سربازانش به‌عنوان سربازان خدا نام برد و برای کشتن عزیزترین انسان‌ها فرمان می‌داد. وقتی امام حسین(ع) را به شهادت رساندند، وقتی قاتلان به کوفه رسیدند شعارشان این بود که "جایزه بزرگ به ما بدهید چون ما بهترین انسان روی زمین از لحاظ حسب و نسب به این عظمت را کشتیم" و با این لحن حرف می‌زدند.

رئیس‌جمهور ادامه داد: خیلی طول نکشید که لحن‌ها عوض شد و افکار عمومی تغییر کرد با بیان حضرت زینب(س)، ام‌کلثوم(س)، فاطمه بنت‌الحسین(س) و امام سجاد(ع) دیدیم شرایط را نه‌فقط در کوفه و حجاز، بلکه در مرکز خلافت آن زمان در شام. بیان حضرت زینب کبری(س) در مجلس یزید که فرمود "ای یزید، این از عدل توست که زن و بچه و کنیزکان خود را پشت پرده برده‌ای درحالی که دختران پیامبر(ص) را به‌عنوان اسیر جلوی جمعیت قرار دادی"، مجلس و جمعیت را تکان داد و امام سجاد(ع) با خطبه خود مجلس یزید را تکان داد و آن‌ها مجبور شدند به مؤذن بگویند که اذان بگوید و وقتی به نام پیامبر(ص) رسید، امام سجاد(ع) فرمود "کسی که نام او را می‌برید جد تو یا جد من است؟".

روحانی با بیان اینکه با این خطبه‌ها و اقدامات، شرایط عوض شد و مردم شام، کوفه و حجاز با شرایط جدید روبه‌رو شدند و ندای "یا لثارات الحسین" شعار جدید مردم حجاز و عراق شد، ابراز کرد: اولین بازگشت اسرا و خاندان رسالت به کربلا در روز اربعین است و این حادثه آن‌قدر مهم است که خداوند خواسته حادثه عاشورا برای همیشه زنده بماند، حادثه اربعین هم اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد که زیارت امام حسین(ع) در روز اربعین از علائم مؤمن و ایمان شناخته شده است.

وی بیان کرد: ما در زیارت اربعین امام حسین(ع) به ایشان و یاران‌شان می‌گوییم "تمام این قیام و فداکاری برای بیداری مردم و هوشیاری مردم بود" و این‌که مردم از جهالت‌ها عبور کنند و از گمراهی دور شوند و مسیر هدایت را بیابند. امام حسین(ع) برای نجات جامعه این‌کار را انجام داد و خداوند خواسته روز اربعین روز زنده‌ای در تاریخ باشد. همان‌طور که می‌بینید در حادثه ابراهیم خلیل، هاجر و اسماعیل این تاریخ را تثبیت کرد و زنده نگه‌داشت؛ هر حاجی که الآن به مکه می‌رود، سعی صفا و مروه را انجام می‌دهد و از آب زمزم می‌نوشد و همه آثار آن فداکاری ابراهیم، اسماعیل و هاجر است و خداوند آن را زنده کرد، کربلا هم به همین صورت است و مثل یک برگ تاریخی است که برای همیشه زنده است و روز اربعین که یادآور اولین زیارت کنار قبر امام حسین(ع) است، این راهپیمایی و زیارت نشانه ایمان است.

رئیس‌جمهور گفت: مردم ما در سال‌های گذشته با عشق و اشتیاق از هفته‌ها و ماه‌های قبل خود را آماده می‌کردند و امسال هم می‌خواستند بروند و در آن راهپیمایی شرکت کنند ولی اینجا ترکیب عقل و عشق است. کسی خردمند است که عقل را با عشق ترکیب کند؛ عشق و محبت امام حسین(ع) می‌گوید "الآن هم راه بیفتیم به‌سمت کربلا" ولی عقل می‌گوید "باید پروتکل‌ها را حفظ کنیم" و این قابل جمع است. فردا در خانه‌ها و جمع‌های کوچک زیارت اربعین را می‌خوانیم و رهبر ما به‌عنوان آموزگار ما در این میدان است که ایشان در حسینیه می‌نشیند و این زیارت را گوش می‌کند و به ما درس می‌دهد که چگونه می‌توانیم عشق به امام حسین(ع) را با وظیفه دینی‌مان کنار هم جمع کنیم. امیدوارم امسال همه به شور، حزن و اندوه بیشتر زیارت اربعین را بخوانند و از خدا بخواهند در سال‌های آینده شرایطی برای سلامت مردم و عبور از این بیماری پیش بیاید تا راهپیمایی اربعین را تکرار کنند.

روحانی در ادامه این جلسه  درخصوص اختلافات بر سر منطقه قره‌باغ خاطرنشان کرد: امنیت منطقه و امنیت مرزی ما برای ما مهم است و حدود 10 روز است که این جنگ بین دو کشور در قره‌باغ شروع شده که کنار مرزهای ماست و یکی از تأکیدات مهم من در صحبتم با رئیس‌جمهور آذربایجان و صحبت قبلی‌ام با نخست وزیر ارمنستان مسئله توجه به امنیت ایران بوده است. ما از جنگ متأسفیم و جنگ باید پایان یابد و ادامه آن به‌نفع هیچ‌کسی نیست؛ ما حقوق مردم آذربایجان را محترم می‌شماریم و راه هیچ مسئله‌ای آتش و جنگ و خون نیست و ما برای راه‌حل‌های دیگر این مسئله آمادگی داریم که کمک کنیم.

وی تصریح کرد: امنیت ما مهم است و این‌که تعدادی گلوله به خاک ما اصابت کند، اصلاً برای ما قابل قبول نیست و هر دو دولت همسایه که با آن‌ها رابطه خوبی داریم و از آذربایجان به‌عنوان برادر و ارمنستان به‌عنوان همسایه‌مان می‌خواهیم که به این مسئله توجه کنند.

رئیس‌جمهور درباره مسئله تروریست‌ها نیز گفت: برای ما قابل قبول نیست و دراین‌باره اجازه نمی‌دهیم، زیرا ما سال‌ها جنگیده‌ایم و سردار شهید سلیمانی ما در میدان بود تا تروریست‌ها در منطقه و کنار مرز ما قرار نگیرند، به‌همین علت در سوریه و عراق جنگیدیم و به مردم آن‌ها کمک کردیم. اگر بنا باشد عده‌ای، تروریست‌ها را به نزدیک مرزهای ما بیاورند غیرقابل قبول است و این لحن با صراحت به مسئولین آذربایجان و ارمنستان گفته شده است. باید حواس‌ها جمع شود که این جنگ به جنگِ منطقه‌ای گسترش نیابد. افرادی که در آتش جنگ می‌دمند بدانند که این به‌نفع هیچ‌کسی نخواهد بود و همه باید حقوق ملت‌ها را رعایت کنند و بدانند راه‌حل این مسئله، جنگ نیست.

روحانی گفت: باید کار و فعالیت سیاسی انجام شود و هر کشوری حقوق همسایه‌اش را بدهد و اشغال برای ما قابل قبول نیست. امیدواریم با تلاش‌هایی که انجام می‌شود و خودشان هم با گذشت زمان احساس می‌کنند که جنگ آن‌ها را به اهداف‌شان نمی‌رساند و امیدواریم به‌طریق صلح‌آمیز به حقوق حقه خود برسند.

وی هم‌چنین گفت: روز گذشته روز روستا بود و ما روز دوشنبه افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های روز روستا را داشتیم که بسیار مهم بود و ما در شرایط تحریم به‌دنیا نشان دادیم که دغدغه ما همه ملت‌مان، از شهری و روستایی است؛ دغدغه ما دورترین روستای این کشور است. ما روز دوشنبه 6750 طرح عمرانی و 26 هزار و 500 طرح اشتغالزایی روستایی و عشایری را افتتاح کردیم و مسئولان در 13 استان سخنرانی و طرح‌ها را افتتاح کردند و این مهم افتخار بزرگی برای دولت است.

رئیس‌جمهور عنوان کرد: خدمت به روستاییان یکی از افتخارات ثبت‌شده دولت یازدهم و دوازدهم است؛ روز گذشته نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه را دیدم که نزدیک 21 هزار میلیارد تومان یعنی تمام پول گندم‌کاران قبل از اینکه به نیمه‌ماه مهر برسیم، پرداخت شد و این خبر خوشحال‌کننده‌ای بود و نشان می‌دهد که دولت در کنار کشاورزان، تولیدگران و امنیت غذایی است. در طرح‌های روز دوشنبه دیدیم که ملت، کارگزاران، مهندسین، کشاورزان چه افتخارات بزرگی را در زمینه اشتغال روستایی و بیمه روستایی و زمینه‌های مختلف آفریدند.

روحانی یادآورشد: بیمه روستاییان و دریافت مستمری آنها قبل از این دولت، 650 هزار نفر بوده و بیمه و دریافت مستمری روستاییان تا اوائل امسال یک میلیون و 280 هزار بوده که در روز دوشنبه یک و نیم میلیون نفر هم ما بر آن اضافه کردیم و تقریبا به 2 میلیون و 8 هزار نفر رسیده است. خانواده‌های روستایی که تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند در زمان بازنشستگی و از کار افتادگی می‌توانند از این بیمه استفاده کنند و یکی از تاکیدات من از روز اول دولت این بود که برای روستاییان مستمری در نظر بگیریم و یک کشاورز که کار می‌کند، فردا که به سن پیری رسید و نمی‌تواند کاری کند، دریافتی و مستمری داشته باشد و خداوند این توفیق را به ما داد که این کار بزرگ در طول مدت انجام شد.

وی با بیان اینکه واقعا در آب، برق و گاز روستایی کار بی‌نظیری انجام شده است، خاطر نشان کرد: کار بی‌نظیری که در گاز انجام شده این است که در طول بعد از انقلاب اسلامی 14 هزار روستا از گاز بهره‌مند شدند و قبل از انقلاب هم فقط یک یا دو روستا گاز داشتند. تا سال 92، 14 روستا از گاز بهره‌مند شدند و امروز این عدد 14 هزار روستا به 32 هزار روستا رسیده و بیش از دو برابر شده و این‌کار ادامه می‌یابد و روستاهای ما هر روز به شبکه گاز و برق متصل می‌شوند.

رئیس جمهور هم‌چنین بیان کرد: محققان، استادان و فعالان مسائل اقتصادی درباره آمارهای افتخارآمیز دولت هم سخن بگویند؛ غیر از صدا و سیما و روزنامه‌ها از این قشر هم می‌خواهیم آمارهای کشور منصفانه گمقایسه کنند. البته دولت یازدهم و دوازدهم دو مقطع داشته است. مقطع نخست از سال 92 تا 97 است که تحریم و مشکلات بود ولی آن‌زمان در جنگ نبودیم و مقطع دوم از سال 97 تا امروز است که در جنگ اقتصادی هستیم. روز گذشته دیدید که سازمان ملل و در جمع حقوق بشری‌ها، 26 کشور اعلام کردند که آمریکا علیه حقوق بشر فعالیت و جنایت می‌کند و کار تروریست اقتصادی انجام می‌دهد.

روحانی افزود: در این شرایط باید واقعیت‌ها برای مردم گفته شود؛ البته آنهایی که در خارج کشور ضد انقلاب هستند که حسابشان جداست اما همه ما در داخل کشور سرنوشت واحدی داریم و واقعیت ملموس واحد پیش روی ماست و باید با بیان واقعیت‌ها به مردم نشاط و امیدواری بدهیم.

وی با بیان اینکه ما در شرایطی هستیم که همه باید یکدیگر را یاری کنیم، تصریح کرد: من دچار حیرت هستم که این طرف و آن طرف با کوچکترین بهانه آماده‌اند که با ادبیات تند با هم حرف بزنند، ما همه برادریم. از همه جناح، احزاب و قوا، از مقننه و قضاییه و تا نیروهای مسلح و همه مردم می‌خواهم که یکدیگر را یاری کنیم.

رئیس‌جمهور افزود: در  دوران هشت سال جنگ با عراق که از شرف و ناموس سرزمین و استقلال خود دفاع کردیم، ممکن بود اشکال هم پیش بیاید در یک عملیات هم ممکن بود موفق نشویم و در کربلای 4 و بدر تقریبا این‌گونه شد و ما پیروز نشدیم و برخی می‌گفتند شکست خوردیم ولی امام راحل(ره) می‌فرمودند شکست نبوده بلکه عدم فتح بوده است؛ می‌خواستیم موفقیتی به دست بیاوریم اما نشده است.  اگر بنا بود در جنگ هر روز حرف بزنیم و نقد کنیم و نقطه ضعف پیدا کنیم و بگوییم بهتر بود در هر جایی کار دیگری انجام می‌دادیم که نمی‌توانستیم جنگ را پیش ببریم. همه دنیا رو به روی ما بودند و ما تنها بودیم، ولی ما متحد در کنار هم بودیم که توانستیم پیروز شویم. امروز هم مثل صحنه دوران جنگ تحمیلی است، البته آن‌روز جنگ نظامی بود و امروز جنگ اقتصادی است و دولت وسط میدان جنگ است.

روحانی گفت: عده‌ای انگار فقط مسئولیت و رسالتِ انتقاد کردن را دارند، انگار خداوند آن‌ها را خلق کرده تا فقط انتقاد کنند؛ ایراد ندارد، نقد کنند اما فقط نقد؟ آن‌ها هم وظیفه‌ای دارند و باید کمک کنند، کسی که نقد می‌کند و نواقص را می‌گوید، بگوید خودش چه‌کار کرده و کارهای خود و دوستان و حزب خودش را بیان کند.  ما در جنگ تحمیلی اقتصادی هستیم و ما این جنگ را نمی‌خواستیم و به ما تحمیل شده، یک آدم خاصی که به هیچ اصولی و مقرراتی، حتی قوانین کشور خود هم پایبند نیست و قوانین جهان را زیر پا می‌گذارد، آمده و توافقی را زیر پاگذاشته و با همه توان مانع از فروش نفت ایران شده است و جلوی راهکارهای بانکی را می‌گیرد.

وی ادامه داد: ما در این شرایط در مقاومت و ایستادگی می‌کنیم، اینکه می‌گویند "بانک مرکزی ضعیف و ارزش پول ملی کم شده است"؛ به ما بگویند بانک مرکزی باید چه کار کند؟ بانک مرکزی در این شرایط سخت 5 میلیارد و 300 میلیون دلار فقط برای کالاهای اساسی در 6 ماهه اول سال پرداخت کرده و در همین مدت یک میلیارد و 400 میلیون دلار ارز برای بهداشت و درمان دارو و تجهیزات پزشکی تأمین کرده؛ بله همه می‌دانند اگر ارز بیشتر بود، اوضاع بهتر بود.

رئیس‌جمهور گفت: زمانی حدود 60 میلیارد دلار درآمد نفتی داشتیم و سال‌هایی هم بوده که درآمد نفتی‌مان به 120 میلیون دلار می رسید. تقریبا در سال 90 حدود 180 میلیون دلار درآمد نفتی داشتیم اما امسال در شرایط خاص قرار داریم، آنهایی که نقد می‌کنند، شرایط را خوب می‌دانند. مسئولان، وزرا، استانداران و همه مدیران باید شرایط را برای مردم توضیح دهند و واقعیت‌ها را بگویند؛ ممکن است برخی مطالب را به دلیل برخی مصالح ملی نتوان بازگو کرد ولی باید مابقی مسائل را به مردم توضیح داد.

روحانی تصریح کرد: من به مردم عزیز ایران عرض می‌کنم که مسئولین دولتی حتی یک ساعت هم دست‌روی‌دست نگذاشته‌اند؛ مسئولین صبح اول وقت سرکارند و تا ساعت 12 شب هم کار می‌کنند. همه در حال تلاش و فعالیت هستند و ما در یک جنگ اقتصادی هستیم. تأمین آب و برق روستاها و اداره کشور و اینکه می‌بینیم در این دولت، 5 هزار شرکت دانش بنیان ایجاد شده، نشان می‌دهد که همه در حال فعالیت هستند. صنعتگران و کشاورزان ما کارهای بسیار بزرگی را انجام می‌دهند و در این 5 ماه آمار بخش بزرگی از  صنایع و صنعت ما تا 38 درصد رشد داشت. همه اینها نشان می‌دهد که بخش‌های مختلف کشور در حال تلاش و فعالیت هستند و از کارگران، کشاورزان، صنعتگران و همه مردم که در این میدان حضور دارند و تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنیم؛ البته مردم در سختی و فشار قرار دارند. درآمد ارزی غیرنفتی کشور در چند ماه گذشته حدود 13 میلیارد دلار است که البته باید بیشتر از این می‌شد و امیدواریم در 6 ماه دوم وضعیت ما بهتر شود.

وی یادآور شد: البته کرونا در ماه‌های گذشته فشار زیادی بر اقتصاد و صادرات ما وارد کرده و امیدواریم در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، وضع ما در 6 ماه دوم بهتر شود. از همه می‌خواهم که لااقل سیاه‌نمایی را تا پایان دوره کرونا  ادامه ندهند و خواهش داریم سیاه‌نمایی و تخریب دولت را تعطیل کنند. باید بدانیم که هرچه اختلاف بیشتر شود، دشمن امیدوارتر می‌شود و هرچه با محبت باهم صحبت کنیم و در کنار هم باشیم، موفق‌تریم. اگر می‌خواهیم لحن تند داشته باشیم بر سر آمریکا و دشمنان باشد نه بر سر همدیگر؛ حتی امیرالمومنین(ع) در شب آخر زندگی‌شان در وصیت‌نامه خود بر اصلاح ذات بین تاکید داشتند و اینکه مردم را در کنار هم دوست کنیم و کاری کنیم میان مردم اصلاح، صلح، صفا و صمیمیت برقرار شود که این‌قدر مهم است.

رئیس‌جمهور گفت: ایجاد فاصله به نفع دشمنان است و دوستی به نفع همه ما است.

روحانی هم‌چنین بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ما یک اصل بسیار مهم است، همه مردم و مسئولان هم بدون استثنا باید رعایت کنند؛ هیچ استثنایی نداریم، تاکید رهبر معظم انقلاب و قانون کشور است و وظیفه قانونی، ملی و شرعی است و هیچ‌کس نمی‌تواند از این پروتکل تخلف کند.  اگر به پروتکل بهداشتی اهمیت ندهیم و آن‌را زیرپا بگذاریم شرایط سخت‌گیرانه‌تر می‌شود.

وی اظهار داشت: خداوند به ما عقل داده و با عقل‌مان موظف به حفظ جان خود و دیگران هستیم، قانون و شرع و حتی شرایط بهداشت جهانی هم به ما همین را می‌گوید. ما در شرایط سختی هستیم و حتی کشورهای اروپایی و پیشرفته هم گرفتار هستند، و بدون همکاری نمی‌توانند پیش بروند. امروز هر جا که رشد فرهنگی و اجتماعی وجود داشته باشد بر کرونا پیروز می‌شویم و هر جا خدای ناکرده رشد فرهنگی و اجتماعی پایین بیاید و به قانون و مقررات و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا توجه نشود پیروز نمی‌شویم. تصمیمات ستاد ملی کرونا باید دقیقا اجرا شود.

رئیس‌جمهور عنوان کرد: در تمامی مواردی که خودم شک کردم با ستاد ملی مقابله کرونا مشورت کردم که مثلا  این جلسه را بگذارم یا نگذارم؟، به این سمینار بروم یا نروم؟ و به همه توصیه‌های آنها عمل کردم زیرا وظیفه دینی و شرعی ماست و همه باید عمل کنیم. کسی نمی‌تواند در مسیر سیل بایستد و بگوید می‌ترسید که وسط رودخانه بایستید؟. شما نترس و بایست تا آب تو را ببرد و یا اینکه در هنگام زلزله زیر سقف بایستید و بگویید می‌ترسید که زیر سقف بایستید؟ زلزله سقف را بر سر فرد خراب می‌کند. ما باید بر اساس عقل عمل کنیم و به پروتکل‌های بهداشتی توجه داشته باشیم.

روحانی گفت: در جلسه بعدازظهر امروز تصمیمات سخت‌گیرانه‌تری را برای رعایت پروتکل‌ها خواهیم گرفت و آن‌را در جلسه روز شنبه در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب می‌رسانیم. صدا و سیما، روزنامه‌ها و همه باید واقعیت را برای مردم توضیح دهند تا مردم آماده باشند. ما نمی‌خواهیم سخت‌گیری‌ها را افزایش دهیم ولی چاره‌ای نیست. در شرایط سختی هستیم و چاره‌ای جز افزایش محدودیت‌ها و سخت‌گیری بیشتر نداریم. ما می‌دانیم که تعطیلی برخی کسب و کارها برای مردم زحماتی را ایجاد می‌کند اما چاره‌ای نداریم و جز این راهی برای ما وجود ندارد و می‌خواهیم لااقل در خصوص استفاده ماسک از خانه تا خانه به‌عنوان یک امر مهم تأکید کنیم و مقرراتی برای آن منظور کنیم.

وی ادامه داد: مرحله اول این اقدام از روز شنبه برای تهران بزرگ اجرا می‌شود و اگر دیدیم نیاز به مراحل دیگر هم دارد در آینده آن را اجرا خواهیم کرد.

رئیس‌جمهور در پایان اظهار داشت: امیدواریم با رعایت اصول بهداشتی و یاری همدیگر بتوانیم از این شرایط سخت عبور کنیم و عزاداری‌های این ایام هم رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام بگیرد.

این خبر تکمیل می‌شود... .

انتهای پیام/

برچسب ها: حسن روحانی هیئت دولت اربعین امام حسین(ع تاریخ واقعه کربلا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
تماس تلفنی آیت الله رئییسی با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی+جزئیات هشدار! وارد حاشیه سازی باچاشنی عملیات روانی دولت ناکارآمد و بی دبیر و مافیای ثروت و قدرت غربگرای شیخ حسن نشوید!!! رای متهمان پرونده معروف به انفجار سراتو گلشهر گرگان صادر شد نگاه به خارج داشتن یکی از علل نداشتن بصیرت است/نتیجه خیانت حیله گران و یارانشان علت پذیرفتن حکمیت اجباری از سوی حضرت امیر و صلح امام حسن مجتبی ع بود+گزارش تصویری آیا روحانی استیضاح خواهد شد؟/ آیا اگر روحانی استیضاح شود کشور دچار آشوب و هرج و مرج می شود؟ پیام سردار سلیمانی در پی شهادت آمر به معروف بسیجی محمد محمدی توسط اراذل و اوباش در محله تهرانپارس برای اصلاح مسیرهای منجر به فساد نباید منتظر تغییر یا تصویب قوانین تازه بود پلیس خسته و دستگاه قضایی تماشاچی!!! لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد/همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود آسیب شناسی دادگاه های ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی علی اصغر پیوندی، رئیس سابق هلال احمر در دولت روحانی محکوم شد/ ریاست هلال احمر، توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر و بازداشت شده بودجزئیات و عکس فرار رئیس جمهور از برگزاری تعطیلی جلسه سران قوا توسط/ بی تفاوتی روحانی نسبت به مشکلات شدید اقتصادی مردم جزئیات انتقاد شدیداللحن «رحیم‌پور ازغدی» از حسن روحانی برخورد گلوله جنگی به یک واحد مسکونی در روستای اوزان، بخش منجوان خداآفرین سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان کووید-۱۹ در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد+جزئیات زمان مناسبی برای استیضاح رییس جمهور نیست 33درصد دانش آموزان گرگانی از آموزش حضوری استفاده می کنند استیضاح روحانی در شرایط فعلی تبعات مناسبی ندارد بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری شهادت مظلومانه محمد محمدی بسیجی آمر به معروف توسط در حمله اراذل و اوباش+فیلم ناراحتی وزیر بهداشت به اوج رسید" طرف ماسک نمی‌زند می‌گوید من قبول ندارم!/ کدامیک از پروازها منطبق با پروتکل است/ یک اتوبوس به ناوگان اضافه نشد/ گفتیم جاده ببندید، جاده‌ها بسته شد؟/ چند نفر به خاطر ماسک نزدن جریمه شدند؟/ فقط ما باید انتهای این رودخانه جنازه جمع کنیم؟/ کجای دنیا وزیر بهداشت التماس می‌کند؟/ چه کسی باید مشکلات را حل کند/ اگر قرار شود عدم توفیق را به پای ما بنویسند دهان من باز خواهد شد کواکبیان: هرچه می‌کشیم از دولت روحانی است/دولت با رئیس مجلس همکاری زیادی کرد، نه با اصلاح‌طلبان مجلس. اصلاح‌طلبان هم واقعاً نمی‌توانستند کاری انجام دهند. بسته خبری شماره یک - آخرین اخبار دادگستری استان گلستان قیمت نان تا پایان امسال افزایش نمی‌یابد برگزاری ۳ رویداد نمایشگاهی در استان گلستان با مجوز ستاد کرونا/ بازدید عمومی نداریم دستور ویژه رئیس دستگاه قضا برای بهبود خدمات دفاتر قضایی بازتاب جهانی افزایش جان باختگان کرونا در ایران +جزئیات مومو کیست؟/ماجرای «مومو» و فوت مانی پور حامدی پسربچه اهوازی به کجا رسید؟ | این زن ترسناک قاتل پسر ۱۱ ساله بود؟ ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر+گزارش تصویری موضوع سند امنیت قضائی، حق الناس است/ اجرای سند امنیت قضائی، نیازمند عزم و اراده جدی هستیم پنج قلوهای مشهدی در آستانه پنج سالگی +عکس انتصاب ۷ بخشدار و معاون عمرانی در شرق گلستان جزئیات ماچرای ۱۹ کامیون داروی قاچاق لیست بلند سلاح‌هایی که ایران می تواند بفروشد/ کسب درآمد از راه امنیت؛ نتیجه اقتدار‌ دفاعی‌ مجلس یک فوریت طرح حمایت از افشاکنندگان فساد را تصویب کرد نیویورک تایمز: ترامپ فوری‌ترین مشکل آمریکاست کنار رفتن سایه ۱۰ ساله تحریم تسلیحاتی چه تاثیری بر ایران دارد؟ تشریح جزئیات طرح فاز هشت / بهبود اینترنت هراه اول در گلستان قدردان مجاهدت‌های پلیس هستیم جزئیات نامه مهم بیش از ۱۰۰۰ استاد دانشگاه به روحانی| آقای رئیس‌جمهور! /شما نتوانستید و نخواهید توانست که «جنگِ اقتصادی» را به «صلحِ اقتصادی» تبدیل کنید وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا می‌زنند! /دستاوردسازی برای برجام، دیروز «پالایشگاه ستاره خلیج فارس» امروز «پایان تحریم تسلیحاتی» +تصاویر محمدرضا عارف: در دولت روحانی فقر، نابرابری و تهدید علیه کشور افزایش پیدا کرد/ اکنون خطر تحریف اسلام و انقلاب نیز وجود دارد/ اصلاح‌طلبان حاضرند بابت حمایت از روحانی عذرخواهی کنند/ رسانه‌های خارجی اصلاحات را تخریب می‌کنند چون می‌دانند بقای نظام به اصلاح‌طلبان است! نمی‌دانم نهادهای امنیتی چه‌کار می‌کنند؟/در آینده، جریان دستگیری‌های گسترده در ادارات دولتی خواهیم داشت یک دستاورد جدید دفاعی/ تجهیز «قیام» به مهمات ویژه برای مقابله با پایگاه‌های هوایی دشمن/ امکان نصب «کلاهک بارشی» روی موشک‌های کروز ایرانی هم فراهم شد+عکس چرا جناب روحانی پیام مذاکره می‌فرستند؟!/تمامی پیش‌بینی‌های منتقدان به واقعیت پیوسته/روحانی پیام عاشورا را هم مذاکره معرفی کرده بودند! آمریکا جرأت رویارویی نظامی ندارد/قدرت بی‌نظیر ایران در عرصه دفاعی آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در گلستان وقف در خدمت کارآفرینی و اشتغال / از کارآفرینی برای جوانان تا اشتغال زنان سرپرست خانوار تقویت احساس مسئولیت اجتماعی پاسخگو نیازها /بخش خصوصی باید تقویت شود
جزئیات انتقاد شدیداللحن «رحیم‌پور ازغدی» از حسن روحانی آیا روحانی استیضاح خواهد شد؟/ آیا اگر روحانی استیضاح شود کشور دچار آشوب و هرج و مرج می شود؟ علی اصغر پیوندی، رئیس سابق هلال احمر در دولت روحانی محکوم شد/ ریاست هلال احمر، توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر و بازداشت شده بودجزئیات و عکس نگاه به خارج داشتن یکی از علل نداشتن بصیرت است/نتیجه خیانت حیله گران و یارانشان علت پذیرفتن حکمیت اجباری از سوی حضرت امیر و صلح امام حسن مجتبی ع بود+گزارش تصویری رای متهمان پرونده معروف به انفجار سراتو گلشهر گرگان صادر شد برخورد گلوله جنگی به یک واحد مسکونی در روستای اوزان، بخش منجوان خداآفرین آسیب شناسی دادگاه های ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی برای اصلاح مسیرهای منجر به فساد نباید منتظر تغییر یا تصویب قوانین تازه بود پلیس خسته و دستگاه قضایی تماشاچی!!! پیام سردار سلیمانی در پی شهادت آمر به معروف بسیجی محمد محمدی توسط اراذل و اوباش در محله تهرانپارس لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد/همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود هشدار! وارد حاشیه سازی باچاشنی عملیات روانی دولت ناکارآمد و بی دبیر و مافیای ثروت و قدرت غربگرای شیخ حسن نشوید!!! سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان کووید-۱۹ در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد+جزئیات فرار رئیس جمهور از برگزاری تعطیلی جلسه سران قوا توسط/ بی تفاوتی روحانی نسبت به مشکلات شدید اقتصادی مردم تماس تلفنی آیت الله رئییسی با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی+جزئیات