19 مهر 1399 ویژه ها - جریان فتنه - مطالبه گری جانباز خادملو عدالتخواه گلستانی - - انتخابات ،

سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس ششم !!

یکی از نمایندگان مجلس که در نمایش تحصن مجلس ششم حضور داشت بر اساس مدارک و اسناد مراجع معتبر از هواداران چریکهای فدائی خلق می باشد سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس ششم !!

به گزارش پایگاه خبری عدالت خواهان گلستان"سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان مجلس ششم 

* یک نماینده  عضو هیًت رئیسه مجلس ششم بوده و مسؤلیت مجری گری برنامه های دانشجوئی برخی از مسؤلین را به عهده داشته است بر اساس اسناد و مدارک مراجع معتبر علاوه بر آنکه دارای ارتباط گسترده با گروهکهای ضد انقلاب و محارب می باشد ، از منابع عمده ارتزاق مطالب رسانه های بیگانه بوده و متهم به تشویش اذهان عمومی        می باشد .

نماینده دیگری از استان (ک) سابقه سرقت اموال عمومی و شرکت در باندهای بزرگ قاچاق مواد مخدر ذارد . وی از فعالان تضعیف ارکان نظام به ویژه قوه قضائیه می باشد .

* نماینده دیگری که حتی بدون اجازه بهزاد نبوی آب نمی خورد علاوه بر آنکه از هواداران گروهکهای ضد انقلاب و محارب      می باشد و در جهت تضعیف نظام فعالیت دارد به واسطه دخالت بی مورد و شتابزده در جریان تقسیمات کشوری در منطقه خود شورش گسترده ای را به وجود آورد که در جریان این شورش دهها تن از ایرانیان مظلوم کشته و زخمی شدند

*  یک نماینده دیگر  از بازیگران نمایش تحصن که از مشوقان پسرش به سگ بازی می باشد کارمند سفارت شوروی سابق در تهران بوده است . وی از هواداران گروهک نهضت آزادی بوده و به دنبال شکایت همسایگانش و بازرسی منزل وی علاوه بر تجهیزات ماهواره ای مقادیر قابل توجهی سی دی و نوارهای ویدئویی مبتذل و مستهجن و مشروبات الکلی کشف شد. وی با استفاده از رانت نمایندگی و اعلام این مطلب که نگهداری مشروبات الکلی به واسطه بیماری شوهرش بوده است توانست خود را برهاند . این نماینده پر مدعا شدیداً محبوب امریکا بوده و رابطه با آمریکا را تنوریزه می کند.

*  نماینده دیگری که همچنین در نمایش تحصن مجلس ششم شرکت داشت اوائل انقلاب از هواداران گروهک تروریستی منافقین بوده و در جریان قیام خیابانی با تیغ موکت بری به مردم حمله می کرده است . وی در یک اقدام ضد امنیتی بازداشت شد و در چند سال گذشته ضمن برقراری ارتباط با عناصر وابسته به رژیم فاسد شاهنشاهی اقدامات غیر اخلاقی نیز مرتکب شده است .

نماینده دیگری از استانهای مرکزی کشور در هنگام تبلیغات دوره ششم به مردم شهر گفت : من مستضعف هستم اگر تغییری در زندگی من دیدید یا خیانت کرده ام یا دزدی . این نماینده هم اکنون در همان شهر در طول چهار سال نمايندگي خود  مشهور به یکی از ثروتمندان شده است و فرزندش نیز در دبی به کار تجارت مشغول می باشد .

* سوابق تکان دهنده یک نماینده مشارکتی که بسیار پر ادعا می باشد و مدتی پیش ایرانیان را لایق مرگ موش خواند و امروز بازیگر نمایش تحصن نیز می باشد افشا شد . خانواده همسر این نماینده از اعضای فعال گروهک تروریستی منافقین بوده اند و دو برادر زن وی به همین جرم اعدام شدند . مادر خانم این نماینده پر مدعا نیز چند ماهی  را به جرم عضویت در گروهک تروریستی بازداشت بود و همسر وی نیز بنا به دستور تشکیلاتی گروهک تروریستی منافقین با وی ازدواج کرده است. مراجع معتبر ارتباط وی با گروه های تروریستی منافقین  را فعال ارزیابی کرده اند صلاحیت وی توسط هیات نظارت رد شده است.

*  یکی از نمایندگان مجلس که در نمایش تحصن مجلس ششم حضور داشت بر اساس مدارک و اسناد مراجع معتبر از هواداران چریکهای فدائی خلق می باشد . وی مروج باند ترکم بوده و ترددهای مشکوک به کشور آذربایجان دارد . این نماینده عضو گروه مشارکت که به شدت در منطقه منفور می باشد به دلیل حمل 50 نسخه نشریه غیر اخلاقی بازداشت شده بود و در دوران دانشجوئی ...داشته است وی به دفعات دچار ... اخلاقی و روابط نامشروع با ... و در مجالس لهو و لهب شرکت می کند . وی با ... زیادی ارتباط دارد و معتادین و مشروب خواران از ذوستان صمیمی مراسمهای وی می باشند.

*  نماینده یکی از شهرهای غربی کشور که مسئول گروه مشارکت همان منطقه نیز بود  علاوه بر اینکه از هواداران گروه های کومله می باشد. در سال 58 در حمله مسلحانه به سپاه جوانرود و مریوان چند تن از هموطنانمان را  به شهادت رساند وی در سال 60 دستگیر شد و پس از چند ماه بازداشت آزاد شد وی سابقه اقدام علیه امنیت کشور دارد و متمایل به وهابیت می باشد. این بازیگر نمایش تحصن از حامیان شیرین عبادی و عبدالله اوجالان بوده و قبل از کاندیداتوری دوره قبل به منظور امحاء سوابق ظاهریش مبادرت به تغیر شناسنامه خود کرده است.

*  نماینده دیگر  مجلس ششم که در نمایش تحصن حضور داشت و از مناطق جنوبی کشور می باشد دارای سوابق متعدد شرارت و درگیری و غارت اموال مردم می باشد وی از هواداران گروه های نهضت آزادی بوده و در دفاع از مجرمینی مانند هاشم آغاجری فعالیت داشته است . وی در منطقه به شدت دارای سوء شهرت می باشد بطوریکه تائید صلاحیت وی احتمال بروز شورش و درگیری در منطقه را بدنبال داشت.

*  یکی از نمایندگان مجلس ششم جنوبی کشور که وی نیز عضو گروه مشارکت می باشد بنا به اسناد و مدارک معتبر دارای اتهاماتی از قبیل : تلاش در جهت ایجاد اختلافات قومی و جذب گروهکهای غیر قانونی و ضد انقلاب راه اندازی تظاهرات به نفع صدام خبیث و ایجاد مزاحمت برای نمازگزاران در مصلای شهر ، مشارکت در پروژه های نامه پراکنی به منظور باز کردن پای بیگانگان به داخل کشور ، سوء شهرت در حوزه انتخابیه و دارای سابقه محکومیت و مشمول بند 11 ماده 30 قانون انتخابات می باشد.

*  در پی حمله احمد پور نجاتی به هیات نظارت و دفاع از رد صلاحیت شده ها یک منبع موثق گفت : همین که آقای پور نجاتی با داشتن سابقه ریاست ذفتر مسعود رجوی در اوائل پیروزی انقلاب برای مجلس تائید صلاحیت شد . نشان می دهد هیات نظارت با صحه صدر برخورد می کند .وی افزود : رضا خاتمی هم در دوران جوانی همواره تعدادی را جمع می کرد و به تشریح و توجیه آرم منافقین می پرداخت اما این سابقه منفی وی در تعین صلاحیت او مورد اغماض قرار گرفت . لازم به یادآوری است جناب خاتمی رئیس جمهور سابق به پورنجاتی گفته بود : پورنجاتی فراموش کرده چه کسی او را از تعقیب قضائی در جریان ارتباط مشکوکش با ملی مذهبی ها نجات داد .

*   یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم جنوب کشور که نیز در جمع بازیگران نمایش تحصن افاضاتی داشته است بنابر اسناد و مدارک مراجع چهارگانه به شرح ذیل است:

کاهل نسبت به نماز و روزه و ..... مذافع کشف حجاب و نو گرایی غربی – معتقد به اینکه اسلام مربوط به 1400 سال قبل است و ما اسلام نوگرا می خواهیم – معرفی ائمه اطهار علیه السلام به ناکارآمدی در اداره  حکومت – مدافع سکولاریسم – مدافع گروهک نهضت آزادی – مدافع کنوانسیون حقوق زنان – زذ و بند مالی با شرکتهای مخابرات ، نفت و حفاری و شهرت به این کار – مدافع مجرمانه ی همچون آغاجاری و ...

*  یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم استانهای شمالی کشور که توسط هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شده است و در نمایش تحصن به بازیگری می پرداخت علاوه بر آنکه یک سارق سابقه دار می باشد دارای پرونده تجاوز به دختران و زنان شوهر دار ، قاچاق کالا و چای ، حامی نهضت آزادی ، هواداری از گروهک التقاطی جنبش مسلمان مبارز ،

کاهل نسبت به واجبات و اشتهار به فاحشی می باشدو خود را در آستانه انتخابات دوره ششم به شکل مسعود رجوی در آورد تا از رای ضد انقلاب منطقه نیز بهره ببرد.

*  یکی از نمایندگان شرق کشور و شرکت کننده در نمایش ضد انقلابی و امنیتی بی خاصیت تحصن که سابقه سوء اخلاقی دارد و دارای سفر های متععد به کشورهای اروپایی می باشد در یکی از سفرهایش به کشور ..... به یکی از زنان ... تجاوز جنسی نموده که توسط پلیس ... دستگیر می شود . ولی با مساعدت برخی از مسئولان و پرداخت وجهه قابل توجهی رشوه و حق السکوت زمینه بازپسگیری شکایت زن ..... فراهم می شود و این نماینده اصلاح طلب آزاد می شود. گفتنی است این فرد در زمان تشکیل کمیسیون ویژه مجلس در امور افغانستان از مدافعان جدی کرنش در برابر آمریکا بود .

*  نماینده ای که از سردمداران نمایش تحصن و از عناصر کلیذی حزب تمامیت خواه مشارکت بود ، علاوه بر محکومیت قضائی به استرداد مبلغ سیصد میلیون تومان که از شهرام جزائری دریافت نموده است محکوم گردید.این فرد فزون خواه که دارای موارد متعدد تخلف مالی و ..... می باشد کوشش کرد دریافت وجه را متوجه ناصر خلقی نماینده اصفهان کند ولی با اعتراف صریح شهرام جزائری در اجرای این ترفند ناکام مالند.

*  نماینده ای دیگر از استانهای شمال غربی کشور با مشارکت چند تن از اطبای بیگانه اقدام به حفاریهای غیر مجاز بمنظور غارت میراث فرهنگی و باستانی کشور نموده است که پرونده وی در مراجع قضائی موجود می باشد. وی یکی از مدافعان شعر ایران برای ایرانیان ، می باشد.

*  یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم مجلس ششم که از اعضای هتاک گروه تمامیت خواه مشارکت می باشدو در شرق کشور فعالیت سیاسی کرده و از همانجا نیر به مجلس راه یافت اصالتاً تابعیت ایرانی نداشته است . شهرت اصلی این فرد که افغانی الاصل می باشد سغاری (soghari) بوده و با جعل اسناد هویت ایرانی شناخته می شود . بررسی در آدرسی که بعنوان زادگاهش معرفی کرده است نشان می دهد که هیچ یک از اهالی این روستای مرزی شرق کشور این فرد و خانواده اش را نمی شناسد.

*  نماینده دیگر مجلس ششم شرکت کننده در نمایش تحصن که با پدرش وارد صحنه شده بود در جریان واردات تجهیزات پژشکی دست دوم آلوده از کشور فرانسه با اهداف سود جویانه دخالت داشته که بر اثر این اقدام غیر انسانی بسیاری از هموطنان ایرانی ما مبتلا به بیماری خونی هاد شده بودند.

*  یکی از عوامل اصلی نمایش تحصن و گروه مشارکت که از منزلش ملیاردها شمش طلا سرقت شده بود کوشش فراوان کرد چهره ای معتدل و عقلانی از خود به جای گذارد دارای ضد و بند های گسترده مالی در عرصه کامپیوتر و نفت می باشد . این فرد همچنان بر خلاف اصول قانون اساسی عضو هیات مدیره شرکت نفتی پتروپارس با ملیاردها دلار سرمایه می باشد و همچنین وی درخصوص انفجار ساختمان نخست وزیری که رجایی و باهنر به شهادت رسیده بودند دارای پرونده قضائی بود که انشاالله قوه قضائیه پس از 26 سال از حوادث انفجار نخست وزیری نتیجه رسیدگی پرونده را به مردم اعلام کند لازم به ذکر است مردم هنوز از نتیجه پرونده انفجار ساختمان حزب جمهوری که در آن 72 تن از یاران صذیق و با وفای امام به شهدت رسیده بودند و چند دقیقه قبل از انفجار نماینده مورد نظر محل اجلاس را ترک کرده بود بی خبر می باشند!!!

*  یک نماینده ی مشارکتی که در نمایش تحصن نقش داشت بدلیل کلاهبرداری به مدت 6 ماه در زندان بسر برده بود . پس از آزادی اقدام به تغییر شناسنامه قبلی خود از هاجر پور به ..... نموده و وارد مجلی سده بود و همچنین وی دارای سوابق ضد امنیتی می باشد .

*   نماینده دیگری از مجلس ششم که سمت پیش نمازی متحصنین را برعهده داشت دارای 27 موذد محکومیت قضائی ، مصادره زمین مرغوب در شمال شهر تهران بنام همسرش و صدور احکام بسیار مرتجعانه و متحجرانه .

انتهای پیام

برچسب

عدالت خواهان گلستان , اخبار مطالبه گری  ,عدالت خواهی ،آخرین اخبار,اخباربین المللی ,اخبارکشور ,اخبارشهرداری گرگان ,اخبارشهرداری بندرترکمن ,اخبار ویژه , اخبار روز, اخباراستان گلستان , اخبارجهاد و مقاومتاخبارفرهنگی , اخبار ورزشی , اخبار حوادث ,اخبار انتخابات , اخبار جریان فتنه ,اخبار مدافعان حرم , اخبارداعش ,اخبارگنبدکاووس ,اخبار کلاله ,اخبار مراوه تپه ,اخبار گالیکش ,اخبار رامیان ,اخبار آزادشهر ,اخبار علی آباد کتول ,اخبار گرگان ,اخبار آق قلا ,اخبار بندر ترکمن ,اخبار بندر گز ,اخبار کردکوی ,اخبار گمیشان ,اخبارگلستان استانداری

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
حقایقی که در امر مطالبه گری و عدالت خواهی باید با مردم ولایی استان سیاست زده گلستان در میان گذاشته شود!! روند بستری بیماران کرونایی در گلستان رو به افزایش می باشد./حال ۳۰ نفر وخیم است یک باب قمارخانه و جمع آوری ۳۰ حقه قلیان در گنبدکاووس پلمپ شد. (فیلم) انتقال کیف جدید هسته ای برای تحویل به جو بایدن (فیلم) انتقال کیف جدید هسته ای برای تحویل به جو بایدن بسته خبری شماره ششم دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب استان گلستان و ...+ فیلم و تصاویر برخورد خودروی حامل چوب قاچاق با خودروی نیروهای منابع طبیعی+فیلم مرتبط خیانت و جنایت در حق مردم، از این بالاتر؟! احتمال تبانی کارخانه داران با فروشگاه های زنجیره ای/ دو قاضی تعزیرات مامور برخورد با فروشگاه های زنجیره ای متخلف اعمال ادامه محدودیت های تردد شبانه در گرگان آیا جنازه کشف شده منتسب به معین شریفی می باشد؟؟؟؟؟ دو خط و جریان فکری در انتخابات ۱۴۰۰صف آرایی می کنند. برگزاری دوره آموزشی مدیریت جهادی با حضور اساتید کشوری چرا سنگ‌ها بسته و سگ‌ها را رها کرده‌اید؟/ دستگاه قضایی، نهادهای امنیتی و دادگاه ویژه روحانیت پاسخ دهند+فیلم رئیس قوه قضاییه"به محض وصول شکایت باید به مقام مسئول ارجاع شود تا رسیدگی به آن آغاز شود و حتی یک روز هم نباید معطل بماند خبر مهم؛ مکالمه کوتاه تلفنی رئیس اداره برق با رئیس اداره گاز لو رفت! جزئیات پیشتازی رئیسی بر قالیباف در نظرسنجی انتخاباتی این آقایان چه کسانی هستند که در استان سیاست زده ی گلستان با خیالی آسوده مثل گاو سرشان را پایین انداخته و از کیسه ی بیت المال می چرند و می غلتند؟ اطلاعیه مهم و فوری/ جزئیات لغو موقت تحصن جانباز خادملو در اعتراض به نحوه ی رسیدگی قضایی به پرونده فساد کلان اقتصادی شیلات گلستان تشییع پیکر ۲۶ شهید گمنام هم زمان با شهادت حضرت فاطمه(س) حدادعادل: باید یک دولت انقلابی روی کار بیاید/می‌خواستند مردم گرسنگی بکشند تا شورش کنند/بعید نیست که قیمت ارز و سکه پایین بیاید هشدار سپاه به آمریکا و اسرائیل با نسل جدید موشک‌های بالستیک نقش‌آفرینی در مذاکرات پشت‌پرده ایران و امریکا؛ "بیل برنز" رئیس تازه سازمان "سیا" کیست؟ سربازی که به عشق شهید «فخری‌زاده» داوطلب تزریق «کوویران» شد/ عضو تیم ملی «هاکی» در انتظار+جزئیات کمال خرازی: بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم‌ها موجب باج‌خواهی است سیاست‌گذاری در راستای منافع چینی‌ها؟ یا می‌صرفد مردم ایران خاموشی را تحمل کنند تا چینی‌ها بیت‌کوین استخراج کنند؟ خبر فوری/تحصن عدالتخواه گلستانی از شب شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا س در جوار گلزار شهدای امام زاده عبدالله گرگان+جزئیات استان گلستان بهشت مفسدان کلان" آزادی متهمین فساد ۳۰۰۰میلیاردی شیلات گلستان// یک مطالبه از دادستان محترم مرکز استان +سند هشدار رییس کل انقلابی دادگستری استان به بانکها"در صورت دریافت سودهای نامتعارف پرونده تشکیل میشود/ وقتی پای مقاومت اقتصادی مجموعه ی انقلابی دادگستری گلستان در کار باشد!! تامین معیشت بهانه تاراج جنگل های استان گلستان جزئیات قتل عباس میرزاکریمی رئیس سابق محیط ‌زیست شهرستان دماوندبا شلیک سلاح جنگی + تصاویر جزئیات آخرین خبر از نحوه پرداخت سود سهام عدالت فیلم | مهر تایید کمالوندی بر بتن‌ریزی در راکتور اراک!/خود ایران پیشنهاد کرد و داخل لوله هایی که در مخزن راکتور اراک بود سیمان ریختیم! اشباح الرجال زمانه نباشید!/اگر دین ندارید لاقل آزاده باشید! پروازهای فرودگاه کلاله برقرار شود. بزرگ ترین هنرستان دخترانه خیرساز در گنبد کاووس احداث شد. عامل تیراندازی در گالیکش دستگیر شد. عامل تیراندازی در گالیکش دستگیر شد. تفاهم نامه همکاری ما بین کمیته امداد و دانشگاه آزاد استان گلستان برقرار شد. صدور قرار جلب به دادرسی پرونده عاملان شهادت فرمانده گروهان مرزبانی گلستان اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی به دنبال تربیت نیروهای طراز انقلاب اسلامی می باشد شهرستان های کردکوی و بندرگز وضعیت قرمز دارند/385 بیمار در بیمارستانهای استان بستری هستند صف‌های انتظار مردم در دولت‌ روحانی‌ خطیب‌زاده:پول‌های بلوکه شده ایران در کره به سرعت بازگردد توضیحات جدید جهانگیری درباره ارز جهانگیری/ در همه دولت‌ها نرخ ارز دستوری داشته‌ایم غربالگری بیش از ۶۱ هزار نفر در کلاله در طرح شهید سلیمانی سیاسی‌کاری / هیچ کشوری تا شش ماه آینده قادر به انجام واکسیناسیون گسترده نیست جزو بهترین تیم ها از نظر حرفه ای گری هستیم