19 مهر 1399 ویژه ها - جریان فتنه - جانباز خادملو عدالتخواه و مطالبه گر گلستانی - - انتخابات ،

سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس ششم !!

یکی از نمایندگان مجلس که در نمایش تحصن مجلس ششم حضور داشت بر اساس مدارک و اسناد مراجع معتبر از هواداران چریکهای فدائی خلق می باشد سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس ششم !!

به گزارش پایگاه خبری عدالت خواهان گلستان"سوابق تكان دهنده تعدادي از نمايندگان مجلس ششم 

* یک نماینده  عضو هیًت رئیسه مجلس ششم بوده و مسؤلیت مجری گری برنامه های دانشجوئی برخی از مسؤلین را به عهده داشته است بر اساس اسناد و مدارک مراجع معتبر علاوه بر آنکه دارای ارتباط گسترده با گروهکهای ضد انقلاب و محارب می باشد ، از منابع عمده ارتزاق مطالب رسانه های بیگانه بوده و متهم به تشویش اذهان عمومی        می باشد .

نماینده دیگری از استان (ک) سابقه سرقت اموال عمومی و شرکت در باندهای بزرگ قاچاق مواد مخدر ذارد . وی از فعالان تضعیف ارکان نظام به ویژه قوه قضائیه می باشد .

* نماینده دیگری که حتی بدون اجازه بهزاد نبوی آب نمی خورد علاوه بر آنکه از هواداران گروهکهای ضد انقلاب و محارب      می باشد و در جهت تضعیف نظام فعالیت دارد به واسطه دخالت بی مورد و شتابزده در جریان تقسیمات کشوری در منطقه خود شورش گسترده ای را به وجود آورد که در جریان این شورش دهها تن از ایرانیان مظلوم کشته و زخمی شدند

*  یک نماینده دیگر  از بازیگران نمایش تحصن که از مشوقان پسرش به سگ بازی می باشد کارمند سفارت شوروی سابق در تهران بوده است . وی از هواداران گروهک نهضت آزادی بوده و به دنبال شکایت همسایگانش و بازرسی منزل وی علاوه بر تجهیزات ماهواره ای مقادیر قابل توجهی سی دی و نوارهای ویدئویی مبتذل و مستهجن و مشروبات الکلی کشف شد. وی با استفاده از رانت نمایندگی و اعلام این مطلب که نگهداری مشروبات الکلی به واسطه بیماری شوهرش بوده است توانست خود را برهاند . این نماینده پر مدعا شدیداً محبوب امریکا بوده و رابطه با آمریکا را تنوریزه می کند.

*  نماینده دیگری که همچنین در نمایش تحصن مجلس ششم شرکت داشت اوائل انقلاب از هواداران گروهک تروریستی منافقین بوده و در جریان قیام خیابانی با تیغ موکت بری به مردم حمله می کرده است . وی در یک اقدام ضد امنیتی بازداشت شد و در چند سال گذشته ضمن برقراری ارتباط با عناصر وابسته به رژیم فاسد شاهنشاهی اقدامات غیر اخلاقی نیز مرتکب شده است .

نماینده دیگری از استانهای مرکزی کشور در هنگام تبلیغات دوره ششم به مردم شهر گفت : من مستضعف هستم اگر تغییری در زندگی من دیدید یا خیانت کرده ام یا دزدی . این نماینده هم اکنون در همان شهر در طول چهار سال نمايندگي خود  مشهور به یکی از ثروتمندان شده است و فرزندش نیز در دبی به کار تجارت مشغول می باشد .

* سوابق تکان دهنده یک نماینده مشارکتی که بسیار پر ادعا می باشد و مدتی پیش ایرانیان را لایق مرگ موش خواند و امروز بازیگر نمایش تحصن نیز می باشد افشا شد . خانواده همسر این نماینده از اعضای فعال گروهک تروریستی منافقین بوده اند و دو برادر زن وی به همین جرم اعدام شدند . مادر خانم این نماینده پر مدعا نیز چند ماهی  را به جرم عضویت در گروهک تروریستی بازداشت بود و همسر وی نیز بنا به دستور تشکیلاتی گروهک تروریستی منافقین با وی ازدواج کرده است. مراجع معتبر ارتباط وی با گروه های تروریستی منافقین  را فعال ارزیابی کرده اند صلاحیت وی توسط هیات نظارت رد شده است.

*  یکی از نمایندگان مجلس که در نمایش تحصن مجلس ششم حضور داشت بر اساس مدارک و اسناد مراجع معتبر از هواداران چریکهای فدائی خلق می باشد . وی مروج باند ترکم بوده و ترددهای مشکوک به کشور آذربایجان دارد . این نماینده عضو گروه مشارکت که به شدت در منطقه منفور می باشد به دلیل حمل 50 نسخه نشریه غیر اخلاقی بازداشت شده بود و در دوران دانشجوئی ...داشته است وی به دفعات دچار ... اخلاقی و روابط نامشروع با ... و در مجالس لهو و لهب شرکت می کند . وی با ... زیادی ارتباط دارد و معتادین و مشروب خواران از ذوستان صمیمی مراسمهای وی می باشند.

*  نماینده یکی از شهرهای غربی کشور که مسئول گروه مشارکت همان منطقه نیز بود  علاوه بر اینکه از هواداران گروه های کومله می باشد. در سال 58 در حمله مسلحانه به سپاه جوانرود و مریوان چند تن از هموطنانمان را  به شهادت رساند وی در سال 60 دستگیر شد و پس از چند ماه بازداشت آزاد شد وی سابقه اقدام علیه امنیت کشور دارد و متمایل به وهابیت می باشد. این بازیگر نمایش تحصن از حامیان شیرین عبادی و عبدالله اوجالان بوده و قبل از کاندیداتوری دوره قبل به منظور امحاء سوابق ظاهریش مبادرت به تغیر شناسنامه خود کرده است.

*  نماینده دیگر  مجلس ششم که در نمایش تحصن حضور داشت و از مناطق جنوبی کشور می باشد دارای سوابق متعدد شرارت و درگیری و غارت اموال مردم می باشد وی از هواداران گروه های نهضت آزادی بوده و در دفاع از مجرمینی مانند هاشم آغاجری فعالیت داشته است . وی در منطقه به شدت دارای سوء شهرت می باشد بطوریکه تائید صلاحیت وی احتمال بروز شورش و درگیری در منطقه را بدنبال داشت.

*  یکی از نمایندگان مجلس ششم جنوبی کشور که وی نیز عضو گروه مشارکت می باشد بنا به اسناد و مدارک معتبر دارای اتهاماتی از قبیل : تلاش در جهت ایجاد اختلافات قومی و جذب گروهکهای غیر قانونی و ضد انقلاب راه اندازی تظاهرات به نفع صدام خبیث و ایجاد مزاحمت برای نمازگزاران در مصلای شهر ، مشارکت در پروژه های نامه پراکنی به منظور باز کردن پای بیگانگان به داخل کشور ، سوء شهرت در حوزه انتخابیه و دارای سابقه محکومیت و مشمول بند 11 ماده 30 قانون انتخابات می باشد.

*  در پی حمله احمد پور نجاتی به هیات نظارت و دفاع از رد صلاحیت شده ها یک منبع موثق گفت : همین که آقای پور نجاتی با داشتن سابقه ریاست ذفتر مسعود رجوی در اوائل پیروزی انقلاب برای مجلس تائید صلاحیت شد . نشان می دهد هیات نظارت با صحه صدر برخورد می کند .وی افزود : رضا خاتمی هم در دوران جوانی همواره تعدادی را جمع می کرد و به تشریح و توجیه آرم منافقین می پرداخت اما این سابقه منفی وی در تعین صلاحیت او مورد اغماض قرار گرفت . لازم به یادآوری است جناب خاتمی رئیس جمهور سابق به پورنجاتی گفته بود : پورنجاتی فراموش کرده چه کسی او را از تعقیب قضائی در جریان ارتباط مشکوکش با ملی مذهبی ها نجات داد .

*   یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم جنوب کشور که نیز در جمع بازیگران نمایش تحصن افاضاتی داشته است بنابر اسناد و مدارک مراجع چهارگانه به شرح ذیل است:

کاهل نسبت به نماز و روزه و ..... مذافع کشف حجاب و نو گرایی غربی – معتقد به اینکه اسلام مربوط به 1400 سال قبل است و ما اسلام نوگرا می خواهیم – معرفی ائمه اطهار علیه السلام به ناکارآمدی در اداره  حکومت – مدافع سکولاریسم – مدافع گروهک نهضت آزادی – مدافع کنوانسیون حقوق زنان – زذ و بند مالی با شرکتهای مخابرات ، نفت و حفاری و شهرت به این کار – مدافع مجرمانه ی همچون آغاجاری و ...

*  یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم استانهای شمالی کشور که توسط هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شده است و در نمایش تحصن به بازیگری می پرداخت علاوه بر آنکه یک سارق سابقه دار می باشد دارای پرونده تجاوز به دختران و زنان شوهر دار ، قاچاق کالا و چای ، حامی نهضت آزادی ، هواداری از گروهک التقاطی جنبش مسلمان مبارز ،

کاهل نسبت به واجبات و اشتهار به فاحشی می باشدو خود را در آستانه انتخابات دوره ششم به شکل مسعود رجوی در آورد تا از رای ضد انقلاب منطقه نیز بهره ببرد.

*  یکی از نمایندگان شرق کشور و شرکت کننده در نمایش ضد انقلابی و امنیتی بی خاصیت تحصن که سابقه سوء اخلاقی دارد و دارای سفر های متععد به کشورهای اروپایی می باشد در یکی از سفرهایش به کشور ..... به یکی از زنان ... تجاوز جنسی نموده که توسط پلیس ... دستگیر می شود . ولی با مساعدت برخی از مسئولان و پرداخت وجهه قابل توجهی رشوه و حق السکوت زمینه بازپسگیری شکایت زن ..... فراهم می شود و این نماینده اصلاح طلب آزاد می شود. گفتنی است این فرد در زمان تشکیل کمیسیون ویژه مجلس در امور افغانستان از مدافعان جدی کرنش در برابر آمریکا بود .

*  نماینده ای که از سردمداران نمایش تحصن و از عناصر کلیذی حزب تمامیت خواه مشارکت بود ، علاوه بر محکومیت قضائی به استرداد مبلغ سیصد میلیون تومان که از شهرام جزائری دریافت نموده است محکوم گردید.این فرد فزون خواه که دارای موارد متعدد تخلف مالی و ..... می باشد کوشش کرد دریافت وجه را متوجه ناصر خلقی نماینده اصفهان کند ولی با اعتراف صریح شهرام جزائری در اجرای این ترفند ناکام مالند.

*  نماینده ای دیگر از استانهای شمال غربی کشور با مشارکت چند تن از اطبای بیگانه اقدام به حفاریهای غیر مجاز بمنظور غارت میراث فرهنگی و باستانی کشور نموده است که پرونده وی در مراجع قضائی موجود می باشد. وی یکی از مدافعان شعر ایران برای ایرانیان ، می باشد.

*  یکی دیگر از نمایندگان مجلس ششم مجلس ششم که از اعضای هتاک گروه تمامیت خواه مشارکت می باشدو در شرق کشور فعالیت سیاسی کرده و از همانجا نیر به مجلس راه یافت اصالتاً تابعیت ایرانی نداشته است . شهرت اصلی این فرد که افغانی الاصل می باشد سغاری (soghari) بوده و با جعل اسناد هویت ایرانی شناخته می شود . بررسی در آدرسی که بعنوان زادگاهش معرفی کرده است نشان می دهد که هیچ یک از اهالی این روستای مرزی شرق کشور این فرد و خانواده اش را نمی شناسد.

*  نماینده دیگر مجلس ششم شرکت کننده در نمایش تحصن که با پدرش وارد صحنه شده بود در جریان واردات تجهیزات پژشکی دست دوم آلوده از کشور فرانسه با اهداف سود جویانه دخالت داشته که بر اثر این اقدام غیر انسانی بسیاری از هموطنان ایرانی ما مبتلا به بیماری خونی هاد شده بودند.

*  یکی از عوامل اصلی نمایش تحصن و گروه مشارکت که از منزلش ملیاردها شمش طلا سرقت شده بود کوشش فراوان کرد چهره ای معتدل و عقلانی از خود به جای گذارد دارای ضد و بند های گسترده مالی در عرصه کامپیوتر و نفت می باشد . این فرد همچنان بر خلاف اصول قانون اساسی عضو هیات مدیره شرکت نفتی پتروپارس با ملیاردها دلار سرمایه می باشد و همچنین وی درخصوص انفجار ساختمان نخست وزیری که رجایی و باهنر به شهادت رسیده بودند دارای پرونده قضائی بود که انشاالله قوه قضائیه پس از 26 سال از حوادث انفجار نخست وزیری نتیجه رسیدگی پرونده را به مردم اعلام کند لازم به ذکر است مردم هنوز از نتیجه پرونده انفجار ساختمان حزب جمهوری که در آن 72 تن از یاران صذیق و با وفای امام به شهدت رسیده بودند و چند دقیقه قبل از انفجار نماینده مورد نظر محل اجلاس را ترک کرده بود بی خبر می باشند!!!

*  یک نماینده ی مشارکتی که در نمایش تحصن نقش داشت بدلیل کلاهبرداری به مدت 6 ماه در زندان بسر برده بود . پس از آزادی اقدام به تغییر شناسنامه قبلی خود از هاجر پور به ..... نموده و وارد مجلی سده بود و همچنین وی دارای سوابق ضد امنیتی می باشد .

*   نماینده دیگری از مجلس ششم که سمت پیش نمازی متحصنین را برعهده داشت دارای 27 موذد محکومیت قضائی ، مصادره زمین مرغوب در شمال شهر تهران بنام همسرش و صدور احکام بسیار مرتجعانه و متحجرانه .

انتهای پیام

برچسب

عدالت خواهان گلستان , اخبار مطالبه گری  ,عدالت خواهی ،آخرین اخبار,اخباربین المللی ,اخبارکشور ,اخبارشهرداری گرگان ,اخبارشهرداری بندرترکمن ,اخبار ویژه , اخبار روز, اخباراستان گلستان , اخبارجهاد و مقاومتاخبارفرهنگی , اخبار ورزشی , اخبار حوادث ,اخبار انتخابات , اخبار جریان فتنه ,اخبار مدافعان حرم , اخبارداعش ,اخبارگنبدکاووس ,اخبار کلاله ,اخبار مراوه تپه ,اخبار گالیکش ,اخبار رامیان ,اخبار آزادشهر ,اخبار علی آباد کتول ,اخبار گرگان ,اخبار آق قلا ,اخبار بندر ترکمن ,اخبار بندر گز ,اخبار کردکوی ,اخبار گمیشان ,اخبارگلستان استانداری

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
کارشکنی برخی مدیران در روند تهیه داروهای حیاتی جانبازان/ وقتی معاون مدیرکل برای تحویل نامه با زور وارد اتاق مدیر کل می‌شود/ پاره کردن نامه بنیاد شهید توسط مدیر کل (حیدر محمدی "سازمان غذا و دارو) تشییع و تدفین یک ایرانی مسلمان با سوت و کف!/ هنجارشکنی کار انسان‌های فرهیخته و متمدّن نیست! کرونا ۹ برابر خطرناکتر از قبل!/موج سوم بیماری کرونا و افرایش تعداد مبتلایان این بیماری همه وعده های اقتصادی جهانگیری به مردم پنبه!! / جهانگیری: برای کاهش قیمت‌ها دعا کنید! ادامه بازی اعتدالیون با اعتقادات مذهبی مردم / واکنش های تند به مطلب دهباشی سازنده فیلم انتخاباتی روحانی در فضای مجازی/ ارتباط هباشی با عمامه های انگلیسی+تصویر جزئیات واکنش سازمان نظام‌پزشکی به قتل ۳ بیمار کرونایی در بیمارستان تهران روزهای سیاه کرونایی ادامه دارد/ فوت ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ ۵۰۱۲ نفر در بخش های ویژه بستری هستند جزئیات هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه کار می کند؟ روحانی چرا ۲۷ هزار میلیارد تومان پول بیت المال از فروش فرآورده‌های نفتی را به حساب خاص خود واریز کرد؟/سود بردن دختر آقای روحانی از یک خزانه غیبی بابا / اصرار دولت به انجام عمل غیر قانونی در قضیه "ملک جماران"/ !!+جزئیات دانلود فیلم نماهنگ اقدامات رهبر انقلاب برای مبارزه با کرونا جزئیات هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «محمد امامی» و دیگر متهمان بانک سرمایه گران کردن مسکن از من، آشوب خیابانی از فقرا!+جزئیات چرا رئیس جمهور به طور مستقیم در برابر فرانسه موضع گیری نمی کند/ از پلیس بد مذاکرات تا هتاکی به ساحت پیامبر اکرم هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری و رئیس بسیج حقوقدانان استان گلستان خواستار عذرخواهی فرانسه از دنیای اسلام شد جزئیات دستگیری ۳۸ نفر با همکاری مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه دولت روحانی رکورد را شکشت!! // دولت دوازدهم بدهکارترین دولت تاریخ را به رئیس جمهور بعدی تحویل می دهد!! جزئیات واریز ۲۷ هزار میلیارد تومان به «حساب خاص» رئیس‌جمهور سوء استفاده عظیم برخی از کارخانه های آرد از محل دو نرخی بودن آرد و فرار مسئولین از پاسخگویی+جزئیات مفقودی شناور لایروب در شیلات گلستان/ آقای استاندار! بی خیال بیت المال,این متهمین کلان را مجددا مورد حمایت و تشویق قرار دهید!!/ متهمین فساد کلان شیلات گلستان از ریزترین و کوچکترین اموال و منافع بیت المال هم نگذشته اند +سند افغانستان بار دیگر زخمی تروریسم کور شد/ امشب ‎ایران، ‎داغدار است راکت 900؛ مرسدس بنز 515 هزار دلاری فقط 10 دستگاه! (+فیلم و عکس) هشدار معاون دادستان به وزیر صمت+سند جزئیات و نکات مهم از نامه تهدیدآمیز حجاریان به پسر شجریان سخنان بدون واسطه "نسرین ستوده" و "کایلی مور گیلبرت" با مسئولان قضایی انتقاد صریح رهبر انقلاب به اقدام برخی ها در برخورد با دولت و رئیس جمهور/ دستور امروز رهبر انقلاب خطاب به دولت برای رسیدگی به بیکارشدگان در اثر کرونا / برای مقابله با کرونا باید تصمیم قاطع حاکمیتی گرفته شود مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونا همسر و دختر محمود واعظی،/ رییس دفتر رییس جمهوربه قرنطینه رفت فیلم ,عکس و جزئیات کامل ماجرای درگیری دختر آبادانی با حراست پالایشگاه آبادان این یکی از سیاه‌ترین عکس تاریخ ایران است/ هجوم مردم ایران بطرف روده کثیف گوسفند+جزئیات فیلم و متن سخنرانی انقلابی و آتشین سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس تماس تلفنی آیت الله رئییسی با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی+جزئیات هشدار! وارد حاشیه سازی باچاشنی عملیات روانی دولت ناکارآمد و بی دبیر و مافیای ثروت و قدرت غربگرای شیخ حسن نشوید!!! رای متهمان پرونده معروف به انفجار سراتو گلشهر گرگان صادر شد نگاه به خارج داشتن یکی از علل نداشتن بصیرت است/نتیجه خیانت حیله گران و یارانشان علت پذیرفتن حکمیت اجباری از سوی حضرت امیر و صلح امام حسن مجتبی ع بود+گزارش تصویری آیا روحانی استیضاح خواهد شد؟/ آیا اگر روحانی استیضاح شود کشور دچار آشوب و هرج و مرج می شود؟/ استیضاح روحانی از استیضاح بنی صدر سخت تر و دردناک تر نیست پیام سردار سلیمانی در پی شهادت آمر به معروف بسیجی محمد محمدی توسط اراذل و اوباش در محله تهرانپارس برای اصلاح مسیرهای منجر به فساد نباید منتظر تغییر یا تصویب قوانین تازه بود پلیس خسته و دستگاه قضایی تماشاچی!!! لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد/همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود آسیب شناسی دادگاه های ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی علی اصغر پیوندی، رئیس سابق هلال احمر در دولت روحانی محکوم شد/ ریاست هلال احمر، توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر و بازداشت شده بودجزئیات و عکس فرار رئیس جمهور از برگزاری تعطیلی جلسه سران قوا توسط/ بی تفاوتی روحانی نسبت به مشکلات شدید اقتصادی مردم جزئیات انتقاد شدیداللحن «رحیم‌پور ازغدی» از حسن روحانی برخورد گلوله جنگی به یک واحد مسکونی در روستای اوزان، بخش منجوان خداآفرین سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان کووید-۱۹ در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد+جزئیات زمان مناسبی برای استیضاح رییس جمهور نیست 33درصد دانش آموزان گرگانی از آموزش حضوری استفاده می کنند استیضاح روحانی در شرایط فعلی تبعات مناسبی ندارد بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری
تشییع و تدفین یک ایرانی مسلمان با سوت و کف!/ هنجارشکنی کار انسان‌های فرهیخته و متمدّن نیست! کارشکنی برخی مدیران در روند تهیه داروهای حیاتی جانبازان/ وقتی معاون مدیرکل برای تحویل نامه با زور وارد اتاق مدیر کل می‌شود/ پاره کردن نامه بنیاد شهید توسط مدیر کل (حیدر محمدی "سازمان غذا و دارو) ادامه بازی اعتدالیون با اعتقادات مذهبی مردم / واکنش های تند به مطلب دهباشی سازنده فیلم انتخاباتی روحانی در فضای مجازی/ ارتباط هباشی با عمامه های انگلیسی+تصویر کرونا ۹ برابر خطرناکتر از قبل!/موج سوم بیماری کرونا و افرایش تعداد مبتلایان این بیماری جزئیات هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان جزئیات واکنش سازمان نظام‌پزشکی به قتل ۳ بیمار کرونایی در بیمارستان تهران روزهای سیاه کرونایی ادامه دارد/ فوت ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ ۵۰۱۲ نفر در بخش های ویژه بستری هستند همه وعده های اقتصادی جهانگیری به مردم پنبه!! / جهانگیری: برای کاهش قیمت‌ها دعا کنید!