28 فروردین 1400 ویژه ها - مطالبه گری جانباز خادملو عدالتخواه گلستانی - عکس و فیلم - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز گلستان ، تركمن

موضوع خبر جنجالی مهیمنی ها ( هفته نامه سلیم) بر علیه محمد خادملو ( معروف به عدالت خواه گلستانی و خون دل ) +تصاویر و فیلم

تاسیس نمایشگاه دائمی شلمچه در اسکله بندرترکمن که با مجوز ساخته شد اما وقتی فریاد ما نسبت به تائید صلاحیت یکی از نمایندگان و مبارزه با فساد برخی از مسئولین بلند شد،مبادرت به تخریب نمایشگاه نمودند.( نمایشگاهی که در آن انواع فیلم،تصاویر و کتاب های ارزشی مربوط به فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین البسه ی مقدس شهدای استان نیز در آن استفاده شده و مورد بازدید مردم شریف ایران اسلامی واقع می شد. ) موضوع خبر جنجالی مهیمنی ها ( هفته نامه سلیم) بر علیه محمد خادملو ( معروف به عدالت خواه گلستانی و خون دل )  +تصاویر و فیلم

عدالتخواهی و مطالبه گری های جانباز محمد خادملو سبقه ای قابل ملاحظه دارد،بخشی از مطالبه گری های این یادگار دفاع مقدس به دفاع از آرمان های نظام و رهبر معزز انقلاب اسلامی و دفاع از عرصه ی ایثار و شهادت در شهرستان بندرترکمن باز می گردد.

زمانی که در دولت اصلاحات(خاتمی باغی انقلاب اسلامی)و استاندار معلوم السابقه ی وی هاشم مهیمنی دوست دار سران فتنه در گلستان سخت به آرمان های انقلاب اسلامی،رهبر فرزانه ی انقلاب و راه پرشکوه ایثار و شهادت می تاختند!

 آری،تحرکات خسارت بار، تخریبی و مردود دولت اصلاحات،عوامل آن و بویژه هاشم مهیمنی صرفا به قرارداد ننگین اسکله ی بندر ترکمن محدود نشده بلکه به آرمان های اساسی انقلاب و مقاومت اسلامی و تضعیف جایگاه شامخ شهدا نیز باز می گشت،جائیکه البته همواره محمد خادملو سدی محکم در برابر توطئه های سیاسی،فرهنگی و عقیدتی دولت اصلاحات در گلستان بشمار می رفت.

در کمال حمایت مردمی و نهادهای انقلابی از عملکردها و مبارزات فرهنگی_سیاسی عدالتخواه گلستانی مهیمنی استاندار دولت اصلاحات کمر به تضعیف،حمله و سرکوب اقدامات مطالبه گرانه ی خادملو می کرد و ماهیت دموکراسی پوشالی دموکراسی دولت اصلاحات را بیش از هر مقطعی در منطقه ی ترکمن و استان گلستان به تصویر می کشید.

 

فیلم نصب بزرگترین بنر شهدا و افشای ارتباط سید محمد ابطحی رئیس دفتر خاتمی با عامل اطلاعاتی موساد و همچنین عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب با جاسوس بیگانه و روشنگری های دیگر از خیانت های دولت اصلاحات و وابستگان آنها

محکومیت خادملو از ارسال نامه ی خاتمی خائن به رئیس جمهور آمریکا و تعهد دولت اصلاحات به آمریکائیها در سال 2003 برای خلع سلاح حزب الله لبنان و حماس وسخنان مغز معیوب اصلاحات در حمایت از امریکا به عنوان ناجی و پرچمدار آزادی و دموکراسی در جهان، اباطیل محمد رضا خاتمی نائب رئیس مجلس وقت در کنگره پنجم مشارکت علیه امام(ره) و امنیت کشور، اظهارات غیرمسئولانه مشکوک تاج‌زاده درخصوص اجماع جهانی به منظور برگزاری انتخابات امریکاپسند در ایران، سفر مقامات ارشد احزاب نامشروع مجاهدین و مشارکت به قبرس، ژاپن، یونان و سایر کشورهای اروپایی جهت ملاقات سناتورهای صهیونیستی و مقامات ارشد سازمان سیا، حضور دیک چنی در ایران، ملاقات با افراد مشکوک اجنبی و سران صهیونیست رژیم امریکا در مرکز پژوهش‌های مجلس، ساختمان مقابل بیمارستان دی و سایر اماکن پیدا و پنهان، همنوایی عوامل امریکا و صهیونیست‌های مقیم مجلس در برخورد با منافع ملی و نهادهای حافظ نظام از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ورود چمدان‌های دلار و سایر کمک‌های مستقیم و غیرمستقیم به عنوان حمایت از مطبوعات، مؤسسات نظرسنجی , خلاصه ی گفتار، رفتار و کردار ورشکستگان سیاسی دولت خاتمی و کوتوله‌های تازه به دوران رسیده حکایت از توطئه‌ای به عمق براندازی داشت!این ها دغدغه های مطالبه گرانه ی عدالتخواه گلستانی بشمار می رفت که با مبارزات و اقدامات انقلابی محمد خادملو بویژه در منطقه ی بندرترکمن بشمار می رفت،اقداماتی که البته هرگز به مزاج دولت اصلاحات و هاشم مهیمنی استاندار وقت و جریان وابسته اش خوش نیامده و در رسانه های ضد ولایت آنوقت بعنوان کذایی《آغاز تخریب خاتمی در استان گلستان》تیتر می شد و شارلاتان های سیاسی چون مهیمنی را به سرکوب مطالبه گری های محمد خادملو در بندر ترکمن رسانیده بود!
اما موضوع به همینجا ختم نمی شد در آن زمان دست خائن اصلاحات و عواملش در بندر ترکمن که شهدای زیادی را به انقلاب اسلامی و نظام ولایت فقیه هدیه کرده بود را به شهید زدایی و حذف فرهنگ ایثار و شهادت سوق می داد بطوریکه از زمان دفاع مقدس تا سال 1385 تصویر یک شهیدی را نمی توانستید در شهر بندرترکمن ببینید!! که این نیز مورد اعتراض محمد خادملو واقع می گردید.

 

دیدار عباس عبدی( عضو حزب مشارکت) با باری روزن ( وابسته مطبوعاتی صهیونیست سفارت آمریکا در تهران)،جلسه ای با حضور معاون وزیر امور خارجه آمریکا و سفیر آمریکا در فرانسه و گرفتن عکس یادگاری با مشاور لانه جاسوسی آمریکا

دیدار عباس عبدی( عضو حزب مشارکت) با باری روزن ( وابسته مطبوعاتی صهیونیست سفارت آمریکا در تهران)،جلسه ای با حضور معاون وزیر امور خارجه آمریکا و سفیر آمریکا در فرانسه و گرفتن عکس یادگاری با مشاور لانه جاسوسی آمریکا

 

مزار شهدای برادران اهل سنت بندرترکمن قبل از مطالبه گری جانباز محمد خادملو ( خون دل )

 

 

مزار شهدای برادران اهل سنت بندرترکمن بعد از مطالبه گری

 

 

برای اولین بار جنبش فدائیان رهبر با همراهی برادران معزز اهل سنت در منطقه ی ترکمن توسط محمد خادملو(معروف به خون دل)تشکیل گردید و برادران اهل سنت در دفاع از رهبری کفن پوش به میدان آمدند.

ارزشمند ترین لوح تقدیر جانباز خادملو از برادران و خواهران اهل سنت دست فروش(طبقه محروم) در اسکله بندر ترکمن که پاس مبارزات محمد خادملو در مقابل عوامل فساد واگذاری اراضی ارزشمند اسکله بندرترکمن در زمان استانداری هاشم مهیمنی به قصد حمایت به عدالتخواه گلستانی تقدیم شد.

 

 

 

 

 

تاسیس نمایشگاه دائمی شلمچه در اسکله بندرترکمن که با مجوز ساخته شد اما وقتی فریاد ما نسبت به تائید صلاحیت یکی از نمایندگان و مبارزه با فساد برخی از مسئولین بلند شد ،مبادرت به تخریب نمایشگاه نمودند.(  نمایشگاهی که در آن انواع فیلم،تصاویر و کتاب های ارزشی مربوط به فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین البسه ی مقدس شهدای استان نیز در آن استفاده شده و مورد بازدید مردم شریف ایران اسلامی واقع می شد. )

 

نظرات مسئولین شهرستان و استان و مردم در خصوص نمایشگاه دائمی شهیدان

......................

اولین بار و اولین جایی است که دیده ام که چنین حرکت خود جوش انجام شده است از زحمات عزیزانی که در این مکان و در این مسیر زحمت کشیده اند کمال تشکر را دارم امیدوارم دیگران و دیگر شهرستان ها چنین روشی را الگو خود قرار دهند

جانباز 70 % - مجید وفا - از تهران

..........................

سال نو که مزین گشت به سال همت مضاعف و کار مضاعف بر شما پیروان فرهنگ ایثار و شهادت مبارک باد از تلاش خدایتان تشکر و قدردانی می نمایم دستمایه ما دعایی است که تقدیمتان می کنیم امیدوارم در این سال که همت مضاعفی را طلب می کند تلاش جدی تری را در ارائه فرهنگ برتر که فرهنگ ایثار و شهادت است ، اعمال فرمائید و بدانید خواستگاه قلبی مردم هم همین راه است . موید و موفق باشید .

امام جمعه بندرترکمن

........................

در دورانی که کار فرهنگی از هر دوره ای غریب تر و مظلوم تر می باشد و شهرستانی که جاذبه گردشگری آن بر سایر جاذبه ها ترجیح دارد مشاهده یک کار فرهنگی در محل تردد گردشگران ، بارقه امیدی است که ضرورت تداوم و گسترش این قبیل کارها را جلوه گر می نماید امید است این حرکت موجب رضای حق تعالی قرار گرفته شود .

رسولی رئیس دادگستری بندر ترکمن

...........................

بسمه تعالی

با درود با ارواح پاک شهیدان سر افراز و امام شهیدان در ساعت 45/10 روز چهارشنبه مورخه 11/1/89 در میت جناب آقای گرایلی نماینده ویژه استاندار محترم استان گلستان و شهر دار محترم شهرستان و مدیریت اموزش و پرورش شهرستان ترکمن از آموزشگاه دکتر حسابی که برای اسکان نوروزی به خانواده های معظم شهدا و ایثار گران اختصاص پیدا کرده است بازدید بعمل آمد که به لطف الهی و همت و تلاش عوامل محترم بخصوص جناب آقای خادملو ، آقای نیک پور تسهیلات خاص و ویژه هایی در اختیار قرار گرفته و از وضعیت عمومی خوبی برخوردار است . از خداوند بزرگ برای همه خادمان نظام اسلامی توفیق خدمت مضاعف مسئلت می کنیم .

گرایلی_ نماینده ویژه استاندار در تسهیلات نوروزی –

رضا سعیدی –مدیر آموزش و پرورش شهرستان ترکمن

کر-  شهردار بندر ترکمن

.....................

 به نام خدا

بحمد الله فروشگاه محصولات فرهنگی که در ایستگاه اسکله فعالیت خوبی دارد مورد استقبال مسافرین قرار گرفته از زحمات ارزشمند جناب آقای خادملو در این رابطه تقدیر و تشکر بعمل می آید .

احمد ایزد رئیس کمیته بازرسی و نظارت ستاد استان

......................

با سلام :

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات برادر جانباز خادملو در بر پایی نمایش شلمچه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انشاء ا... خداوند توفیق دهد .

با حمایت این عزیزان و الگو قرار دادن پیام نوروزی مقام معظم رهبری در سال 89 با کار و تلاش .و همت مضاعف همه مسئولین در انجام امورات فرهنگی گام های موثر و گسترش اینگونه نمایشگاه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم .

بنیاد شهید گلستان - ناصر طهماسبی

..........................

به نام خدا پاسدار خون شهدا

با تشکر از جناب آقای خون دل که فرهنگ ایثار و رشادت را ترویج می نماید اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از دوستان و دل دادگان به نظام اسلامی امیدوارم که در کارهای مثبت موفق باشند . به یاد تمام شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و امام راحل صلوات .

 حمید گوگلانی فرماندار بندر ترکمن

     بابایی( فرماندار) گمیشان

............................

به نام خدا و با یاد شهیدان :

ضمن تبریک سال نو خدمت شما مسئولین محترم بالاخص حاج آقا خادملو از تمامی زحمات شما در این چند روز اعم از مکان اسکان رایگان ( نماز خانه و اتاق برای راننده ها ) و استفاده از قایق رایگان برای 16 نفر از بچه ها ، برنج و ماهی و همچنین بسته های فرهنگی که رایگان در اختیار بچه ها قرار دادید ، واقعا سپاسگذاریم .

از درگاه ایزد منان برای شما و خانواده های محترمتان سلامتی و خوشبختی خواستاریم .

در پناه حق رستگار باشید

رعنا ناصری زاده – مدیر مسئول مرکز خضراء قوچان

...............................

با تشکر ازمسئولین نمایشگاه فرهنگی شلمچه ، ضمن بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم آن را از لحاظ فرهنگی برای مردم، خصوصا جوانان بسیار مفید دیدم و از مقعنه هایی که 500  تومان بودند و خریداران زیادی نیز داشتند بیشتر توزیع نمایید . ضمناً می خواهم که این نمایشگاه جهت  خدمتگذاری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مردم ، خصوصا نوجوانان و جوانان فعالیتش را بصورت مستمر
 ادامه دهد .

با تشکر حسین زاده

..............................

ضمن تبریک عنایت حلول سال نو و عرض سلام و ادب به محضر کلیه ی مسئولین محترم که به خانواده های معظم شهدا و ایثار گران خدمت ارائه می نمایند کمال تشکر را دارم و لذا با عنایت به اینکه در طول ده روز مسافرتم از مرز آستارا شروع نموده ام جایی را همانند این مرز بوم شهرستان ندیدم . و تقاضا دارم از مسئولین امر، که این روند را در سایر شهرستان و استان های کشور ادامه دهند . والسلام .

آزاده و جانباز 35% - محمد بابازاده

.........................

ضمن تبریک سال نو به شما عزیزان و دلسوزان جبهه و جنگ و شهدای گران قدر و همچنین با تشکر از شما بخاطر ایجاد فضای معنوی و عطرآگین نمودن فضا با عطر یاد و خاطره شهدا خواهشمند است با توجه به زمان جشن و سرور عید جهانی نوروز بیشتر از مولودی های خوش آهنگ استفاده شود تا سلایق بیشتری را راضی نگه دارد – سپاسگذازم « وامانده »

یاد یاران سفر کرده بخیر     جانباز 70 %

......................

با تشکر از کسانی که حرمت خون شهدا به هر گونه پاس می دارند و به نسل جدید انتقال می دهند .

..............................

از خودم بنویسم وقتی وارد در ورودی غرفه شدم عکس پسر عموی شهیدم را دیدم ( جواد جمشیدی ) ما 4 پسر عمو و برادر که جواد در ماهوت شهید شد و امیر هم در همین عملیات از ناحیه پا مجروح و رضا پسر عمویم از ناحیه دست دو سال بعد از مچ دست مجروح و به برای پیوند به8 شکم متصل بود اما زمان عملیات مرصاد با یک دست به پاسخ سخنان امام قدس (ره) راهی عملیات مرصاد شد که با اصابت گلوله آرپی جی شهید و خودم هم جز قرار گاه رمضان جنگ های نا منظم مریوان بودم از ناحیه ساق مجروح شدم .

و خوشحالم که هنوز کسانی هستند یاد و کمی قدردانی و یاد آن روز های زیبا را بیاد
هموطنان و خود رزمندگان می آورند .

خسته نباشید . رضا- مجروح آن دوران

..........................

بسم رب الشهداء و الصدقین

با سلام و دعای خیر بر شما ادامه دهندگان شهدا که یاد و خاطره آن بزرگواران را همچنان برای ما غفلت  زدگان این خاک زنده نگه می دارید . توفیق مداوم شما را خواهانیم .

از تهران

...........................

بسمه تعالی

خسته نباشید ! بالاخره باید کار می کرد هر کس به اندازه فهم درک توفیقش . اما کاش خدا به همه ما بیشتر توفیق عنایت فرماید . 

موفق باشید .

از قم . 

........................

بسمه تعالی

باعرض سلام و خدا قوت .

اگر از همین نوار های اصیل جبهه از آهنگران و... جهت عطر آگین کردن فضا استفاده شود بهتر است تا نوارهای جدید و اسقاطی تا دچار فراموشی نشویم !

از عکس های شهدا جهت نمایشگاه و فروش استفاده شود . و من ا... التوفیق

از تهران

............................

با سلام و تشکر نمایشگاه کتاب و نماز جماعت در این مکان بسیار خوب بوده ان شاء .ا... موفق باشید .

........................

با حضور خدمت خدمتگذاران شهیدان

بر پای ترویج فرهنگ جبهه و جنگ موجب انقلاب قلوب مومنین می شود . با تشکر فراوان از شما و دیگر خدمتگذاران .

 اسماعیل 

..............................

با تقدیر و تشکر از نمایشگاه فرهنگی شلمچه در شهرستان بندرترکمن تنها نهادی که در بهار طبیعت یادو خاطره 8 سال دفاع مقدس و ارزش های مقدس را به نسل جدید انتقال می دهد و امکاناتی را نیز در اختیار یادگاران دفاع مقدس می گذارد و در حد توان از یادگاران دفاع مقدس تجلیل  می کنند بنده کمال تشکر و قدردانی را از این عزیران مخلص دارم .

اجر شما با حضرت سید الشهدا

استان فارس شهرستان میبد .

---------------

بسمه تعالی

با سلام خدمت شما عزیزان بر پایی چنین نمایشگاه هایی که باعث ترویج فرهنگ جبهه و جهاد می گردد باعث خوشحالی و مسرت به امید حرکت هر چه بیشتر به سمت اسلام
ناب محمدی(ص)

سید حسین سیدی

---------------

با سلام

از شما تشکر می کنم که ما را یاد جبهه و جنگ انداختید

زینب سادات رضوی نسب کلاس 5 شاهرود - با تشکر

.......................

از شما تقدیر و تشکر می کنم .

زهرا رضوی نسب شاهرودی

------------------

سمه تعالی

با تقدیر و تشکر از مدعوین این مملکت به ما خدمت کرده اند و با تشکر از برگزار کنندگان این نمایشگاه .

خانواده شهید سلیمی نبی

----------------

اگر غرفه اختصاص دارد به شهداء عزیزمان پس چرا فروش سی دی های (CD ) خارجی که ساخت اجانب است و به غیر از جنبه منفی چیز دیگر ندارد ؟

از برادر شهیدی از قم

( توضیح  : سی دی مورد نظر مربوط به فیلم فرار از زندان می باشد که در آن به خیانت های سازمان های امنیتی آمریکا اشاره شده است و از طرفی روزنامه جام جم در خصوص فیلم فوق مطالبی در همین خصوص چاپ کرده بود ) .

----------------

بسمه تعالی

با برخورد بسیا خوب مسئول نمایشگاه مواجه شدم . تقدیر و تشکر داریم .

محمد علی

---------------

بسمه تعالی

با عرض و ادب و احترام و خسته نباشید مسئولین برپایی نمایشگاه و تشکر از این حرکت جالب و به جا . 

انشاء ا... این نمایشگاه را بر پای مسابقات برای جلب نوجوانان و جوانان و کودکان به این مکان برای آشنایی بیشتر با شهداء و یادگار های جنگ تکمیل تر شود .

 با تشکر

 --------------

بسمه تعالی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما من نوجوانی 13 ساله ای پیش نیستم . هنگامیکه این آثار شما را دیدم بغضی در من احساس شد .                                                  امیدوارم که بیشتر از این آثار شهدا در این مکان ببینم .

 

----------------

سلام . انشاء ا... بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم .

اگر حجاب ظهورت به حضور پست من است ادعا بکن بمیرم چرا نمی آیی !!!

یا صاحب الزمان (عج)

----------------

بسمه تعالی

حقیقتا این حرکت در سطح کشوری بی نظیر بسیار شایسته و پسندیده ترین ارج نهادن به ارزشها می باشد . از زحمت کشان این مجموعه به خصوص آقای خادملو بانی این امر و از زحمات و همکاران سپاسگذاریم امید داریم که الگوی مناسبی در سطح کشور برای سایر استان ها باشد .

---------------

سلام

من شهیدان را دوست دارم چون اونها پیش خدا هستند و پیش امام خمینی هستند من هم دوست دارم با آمریکا و اسرائیل بجنگم و آنها را با تفنگ خود بکشم تا من شهید بشم من از دیدن مرده ها می ترسم ولی از شهیدان نمی ترسم دوست دارم آنها را بوس کنم

گمنام از مشهد –کلاس پنجم ابتدایی

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
شیعه و سنی در ۲۸ خرداد خواب دشمنان را آشفته خواهند کرد/ نکند بخاطر مشکلات، خودمان را مدیون شهدا کنیم شرکت مردم در انتخابات و رأی به فرد متعهد موجب اقتدار کشور است مداحان برای گرم‌کردن تنور انتخابات به میدان آمدند + عکس رئیسی: 25 نفر از مجموعه بانک مرکزی دستگیر کردیم/ پرونده‌های متعددی محصول ارز 4200 تومانی است نقش رای اولی‌ها در انتخابات ۲۸ خرداد/ ظلم دولت به جوانان «سفرهای استانی» با عکس‌های سیاه و سفید! تاکید رئیسی بر ایجاد اشتغال، رونق تولید و گردشگری در لرستان رهبر معظم انقلاب چهارشنبه ساعت ۲۰ با مردم سخن می‌گویند غفوری‌فرد: آیت‌الله رئیسی می‌توانست خیلی حرف‌ها را در مناظره بگوید، اما بخاطر اخلاق نگفت زاکانی: پنج نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی بروند/ کاری نکنیم انتخابات ۹۲ تکرار شود اهل سنت گلستان حضور حداکثری پای صندوق های رای خواهند داشت سه برادری که زاکانی به آنها اشاره کرده است چه کسانی هستند ؟ قدردان ۴ نامزد انقلابی هستیم امّا به نفع رئیسی انصراف دهند حمایت مولوی عبدالحمید از آیت الله رئیسی + متن بیانیه جای کسانی که آلوده به رانت و فساد باشند در دولت نیست/ آقای روحانی باید پاسخگوی مساله بنزین باشد/ بازداشتی‌های آبان همگی عفو شده‌اند/ هیچ فیلترینگی در دوران من در قوه قضائیه انجام نشده است/ بانک‌های یکی از موانع تولید شده‌اند سومین مناظره انتخاباتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جایگزین این نظام جمهوری اسلامی اگر خدای نکرده سرنگون شود چیست؟! تورم و نقدینگی چگونه مهار خواهد شد؟ حکمی برای انتشار عمومی دلایل عدم احراز صلاحیت داوطلبان وجود ندارد رئیسی: باید به رهاشدگی منابع طبیعی پایان داد/ امکان جهش صادرات 20 میلیارد دلاری به 50 میلیارد دلار مسکو: روابط روسیه با اتحادیه اروپا رو به نزول است زاکانی: مذاکرات برجام را ادامه می‌دهیم اما از موضع مطالبه انتخابات و تکلیف شرعی ۲۵۹بیمار مبتلا به کرونا در گلستان بستری اند/ تزریق دوز دوم واکسن کرونا به 13830 نفر حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای مهمترین قدرت دربرابر دشمن است جلوی تخلف را از هر ناحیه ای که باشد میگیرم/ گلستان با «مدیریت جهادی» به مرکز صادرات تبدیل می شود جزئیات دستگیری یکی از سرپل‌های اصلی گروهک سلطنت‌طلب در مازندران پیام مهم سیدحسن نصرالله چه بود؟ واکنش کاربران توییتر به حاشیه‌سازی مدرک دکتری مهرعلیزاده؛ دم خروس دکتری ساختگی بیرون زد! اگر کسی از درد خوزستانی دردش نیاید باید به خودش شک کند/اگر برخی فکر می‌کنند که با ترکش‌های تهمت‌ها و متلک‌هایشان، ما از میدان به در می‌رویم سخت در اشتباه هستند رای ندهید دولت سوم روحانی سر کار می آید «بشمار ۱۰» کنایه‌آمیز هواداران رئیسی در خوزستان+ فیلم فعالیت گسترده ستادهای جوانان آیت الله رئیسی در سراسر استان گلستان همتی همان روحانی است به روایت تصویر مدیریت ضعیف بانک مرکزی منشا فسادهای گسترده اقتصادی/ مدیران بانک مرکزی چگونه ۱۸۰ میلیون دلار از سرمایه کشور را تحویل قاچاقچیان دادند؟ خصوصیات کاندیدا ریاست جمهوری از دید آیت الله بهجت بلوف کارگزاران را باور کنیم یا جا زدن خاتمی را؟! صدای بی صداها یا صدای روحانی؟! از بازدید شبانه از زندان گرگان و کشف دستگاه های استخراج رمز ارز و ملاقات و رسیدگی به مشکلات مردم تا .....و آخرین خبر تخلفات احتمالی انتخاباتی فتح الفتوح بزرگ سردار قاآنی در منطقه +جزئیات رئیسی: هر روز یک بمب در سفره مردم منفجر شد/ محسن رضایی: مشکلات مردم با حرف‌ مفت حل نمی‌شود/ تا پایان انتخابات هستم/ جلیلی: تحریم ها برطرف نشد، بعد می‌گویند جام اخلاق را بردیم/ همتی: من صدای بی‌صداها و قدرت بی‌قدرتان هستم/ مهرعلیزاده: حرفم درباره شش کلاس سواد رئیسی درست بود/ زاکانی: چرا حامیان کولبرها جلوی قاچاق را نگرفتند/ انتقاد نامزدها از روند مناظره+فیلم زاکانی: تحریم‌ها 20 درصد تأثیر دارد/ روحانی همه بار مقابله با کرونا را به دوش نمکی انداخت میراث روحانی| دولت تدبیر و امید فقط 9 هزار بیکار را شاغل کرد/ انحراف 1.5 میلیارد دلار منابع صندوق توسعه مطالبات از نامزدهای ریاست‌ جمهوری در آستانه مناظره دوم؛ مردم در «فارس‌ من»: دروغ ممنوع! زنگ خطر افزایش مصرف برق با گرم‌تر شدن دمای هوا/ هفته آینده احتمالا خاموشی خواهیم داشت رئیسی: قیمت خودرو عادلانه نیست/ باید نظارت‌ها کامل شود تا گران‌فروشی صورت نگیرد شعب اخذ رأی در گلستان ۱۰ درصد افزایش یافت مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان شد تایید نهایی 93 داوطلب شوراهای اسلامی شهر کلاله و فراغی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاهای کشور مقاوم سازی می شود
سه برادری که زاکانی به آنها اشاره کرده است چه کسانی هستند ؟ حمایت مولوی عبدالحمید از آیت الله رئیسی + متن بیانیه قدردان ۴ نامزد انقلابی هستیم امّا به نفع رئیسی انصراف دهند «سفرهای استانی» با عکس‌های سیاه و سفید! رئیسی: 25 نفر از مجموعه بانک مرکزی دستگیر کردیم/ پرونده‌های متعددی محصول ارز 4200 تومانی است مداحان برای گرم‌کردن تنور انتخابات به میدان آمدند + عکس غفوری‌فرد: آیت‌الله رئیسی می‌توانست خیلی حرف‌ها را در مناظره بگوید، اما بخاطر اخلاق نگفت زاکانی: پنج نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی بروند/ کاری نکنیم انتخابات ۹۲ تکرار شود رهبر معظم انقلاب چهارشنبه ساعت ۲۰ با مردم سخن می‌گویند اهل سنت گلستان حضور حداکثری پای صندوق های رای خواهند داشت شرکت مردم در انتخابات و رأی به فرد متعهد موجب اقتدار کشور است تاکید رئیسی بر ایجاد اشتغال، رونق تولید و گردشگری در لرستان نقش رای اولی‌ها در انتخابات ۲۸ خرداد/ ظلم دولت به جوانان شیعه و سنی در ۲۸ خرداد خواب دشمنان را آشفته خواهند کرد/ نکند بخاطر مشکلات، خودمان را مدیون شهدا کنیم