20 مهر 1399 ویژه ها - مبارزه با فساد اقتصادی - - مبارزه با فساد گلستان ، تركمن

ورود امیدوار کننده نماینده غرب گلستان به مطالبه گری چندین ساله جانباز خادملو عدالتخواه گلستان

آقای مهیمنی که اصرار زیادی بر واگذاری بهترین زمینهای ساحلی استان و جزیره آشوراده به گروه یزدان پناه را داشتند خودشان یکی از بزرگترین شرکا در این و ...قرارداد بودند!! ورود امیدوار کننده نماینده غرب گلستان به مطالبه گری چندین ساله جانباز خادملو عدالتخواه گلستان

  "پایگاه مطالبه گران و عدالت خواهان" عبدالجلال ایری نماینده غرب گلستان در روز چاری در گفتگو با سایت گلستان ما با انتقاد از انعقاد قرادادی سراسر ابهام و رانت آور در ساحل بندرترکمن، گفت: در دوره سوم شورای شهر بندرترکمن قراردادی با آقای یزدان پناه بسته شد که نیازمند ورود جدی دستگاه قضا و سازمان بازرسی است.

ایری بیان کرد: این قرارداد 14سال قبل به مدت 45 سال بسته شده با آقای یزدان پناه بسته شده،علاوه بر اینکه کاری صورت نپذیرفته این مدت نیز جزو زمان قراداد قرار نگرفته و زمانی 45سال قرارداد شروع می شود که شهرداری مجوز ساخت به طرف قرارداد بدهد.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یزدان پناه یکبار مشکل محیط زیست و بار دیگر مشکل دیگری را بهانه می کند اما بیکار ننشته چند غرفه و پارکینگ افتتاح کرده و به شهرداری ماهیانه فقط یک میلیون تومان اجاره می دهد.

وی گفت: درخواست کرده ایم سازمان بازرسی به صورت جدی وارد قرارداد شود و موضوع را بررسی کند و نسبت به ابطال یا اصلاح این قرارداد اقدام کند.

و اما پشت پرده قرارداد استعماری محمدرضا یزدان پناه از مرتبطین با سیامک پورزند عوامل جاسوسی آمریکا و از شرکای شهرام جزایری و ... با شهرداری بندرترکمن!!

به گزارش "پایگاه مطالبه گران و عدالت خواهان" مبارزه با واگذاری 380 هکتار از زمین های جزیره آشوراده و قرارداد واگذاری 15 هکتار بازارچه اسکله بندرترکمن اولین مطالبه گری جانباز خادملو عدالتخواه گلستانی در استان گلستان میباشد و سالها برای فسخ این قرار داد نکبت بار فریاد زد.

درزمان محمد هاشم مهیمنی  استاندار اصلاح طلب وقت استان گلستان ،سازمان مناطق گردشگری به مدیریت آقای یزدان پناه به استان دعوت میشود تا در پروژه های گردشگری استان سرمایه گذاری کند . در ابتدا اراضی 380 هکتاری جزیره آشوراده که جزو اراضی ملی بوده توسط سازمان همیاری شهرداریهایاستان گلستان که ریاست شورای سازمان مذکور بعهده استانداروقت (مهیمنی)بود با مبلغ 190میلیون تومان واگذار میشود و اراضی اسکله به آقای یزدان پناه با یک دویستم قیمت واقعی فروخته میشود

سپس اراضی اسکله بندرترکمن توسط شهرداری بندرترکمن و اسکله بندرگز توسط سازمان همیاری شهرداریها به آقای یزدان پناه به صورت اجاره بلند مدت و بازهم با مبلغی بسیار ناچیز واگذار میگردد و این بارهم با توصیه و سفارش آقای مهیمنی و با برزگاری مزایده ای کاملل تشریفاتی توسط شهرداری بندرترکمن و سازمان همیاری شهرداریها !!!

البته  جانباز محمد خادملو یکی از عدالت خواهان بندرترکمن شدیدا به واگذاری استعماری 380 هکتاری جزیره آشوراده و 15 هکتاری اسکله بندرترکمن اعتراض و در راستای فسخ قرارداد فوری به هر شکل ممکن برای مسئولین و مردم روشنگری می کردند .

و پس از مدتی خوشبختانه اراضی  380 هکتاری جزیره آشوراده با رای تاریخی دادگستری بندرترکمن پس گرفته میشود چون اصولا واگذاری اراضی ملی عملی غیر قانونی است و اراضی اسکله بندرگز که توسط همیاری شهرداریها بصورت اجاره واگذار شده بود توسط سازمان همیاری فسخ میگردد و تنها اسکله بندرترکمن در دستان گروه یزدان پناه باقی می ماند .

اواخر 89 وقتی شورای شهر و شهردار بندرترکمن جهت بررسی متمم قرار داد اسکله بندرترکمن قرار ملاقات حضوری با یزدان پناه را خواستار می شوند آقای یزدان پناه عنوان می کند که در خصوص تغییر مفاد قرار داد حتما اعضای هیات مدیره باید در جلسه حضور داشته باشند و گروه اعزامی از بندرترکمن وقتی در اتاق جلسات  حضور می یابد در کمال تعجب و ناباوری با آقای هاشم مهیمنی بعنوان یکی از سهامداران عمده شرکت مذکور روبروی میشوند و بعد از چند سال عقد قرارداد ابعاد تازه ای از این قرارداد ننگین برملا می شود

آقای مهیمنی که اصرار زیادی بر واگذاری بهترین زمینهای ساحلی استان و جزیره آشوراده به گروه یزدان پناه را داشتند خودشان یکی از بزرگترین شرکا در این و ...قرارداد بودند!!

نکات ریز و جاللبی وجود دارد که هر چند ساده و خنده دارا است اما اشک انسانهای دلسوز و مردم محروم منطقه را در می آورد.

ورود-امیدوار-کننده-نماینده-غرب-گلستان-به-مطالبه-گری-چندین-ساله-جانباز-خادملو-در-خصوص-فسق-قرارداد-45-ساله-استعماری-بین-محمد-رضا-یزدان-پناه-از-مرتبطین-با-عوامل-جاسوسی-آمریکا-و-از-شرکای-شهرام-جزایری-با-شهرداری-بندرترکمن-سند

عکس طرح پروژه بازارچه اسکله بندرترکمن که فقط روی کاغذ ماند و مافیای ثروت و قدرت توانستند با پشتیبانی برخی از مسئولین , و حتی بدون ریالی سرمایه گذاری زمین شهرداری و مغازه های مردم را از چنگ آنها در آورد

 

1-      ابتداد در سال 84 بدون هیچگونه تشریفات قانونی عرصه مور نظر طی قرارداد شماره 1701مورخه 3/2/1384سازمان مناطق گردشگری واگذار میشود که جای سوال داردکه چگونه میتوان اموال عمومی شهرداری را بدون هیچگونه تشریفات قانونی مزایده یا مناقصه به فردی واگذار نمود . شهردار و مسئول امورمالی وقت که ذیحسابان شهرداری بوده اند باید به مردم محروم منطقه پاسخگو باشند.

2-      پس از آنکه اعتراضات مردمی در خصوص نحوه واگذاری بالا می گیرد مسئولین  وقت شهرداری تصمیم می گیرند تامشکل ظاهریکار را قانونی جلوه دهند لذا با برگذاری مزایده های صوری و کاملا نمایشی و آگهی فراخوانی که هیچکدام از شرایط قانونی برگزاری معاملات در آن رعایت نشده بازهم همان شرکت سازمان مناطق گردشگری برنده مزایده اعلام می شود و مامور اصلی تنظیم اسناد نمایشی و قانونی جلوه دادن ظاهری کار کسی نبود جز مسئول امور مالی وقت آقای م – ا   که مسئولیت تهیه و تنظیم کلیه مدارک فراخوان بعهده وی بوده است .

3-      قرار داد مذکور مبلغ دریافتی شهرداری ماهانه حدود یک میلیون تومان تعیین گردیده در حالیکه ارسال واگذاری به استناد بند 10/ده قرارداد299غرفه وجود داشته که با احتساب حداقل اجاره ماهانه در سال 1385 برابر 300000ریال ،درآمد شهرداری فقط از غرفه ها ی موجود رقمی معادل 90/000/000 ریال بوده !!چطور شهرداری درآمد ماهیانه 1 یک میلیون تومان را به در آمد 9 میلیون تومان ترجیح می دهد. شهردار و مسئول امورمالی( ذیحسابان شهرداری) باید پاسخگو باشند!

 

 

4-      در بند قرارداد ذکر شده که پس از اتمام قرارداد یعنی بعداز مدت 45 ساله کلیه اعیان های احداث شده توسط مستاجر به قیمت کارشناسی رسمی دادگستری به موجر فروخته خواهند شد.

یعنی سازمان مذکور پس از آنکه 45 سال منطقه را استعمارکرد در انتهای قرارداد نیز قیمت تمام ساختمانهای احداث شده را از شهرداریدریافت خواهد کرد!!

مسئولین وقت شهرداری و شورای اسلامی شهر باید پاسخگو باشند.

5-      مشاور حقوقی شهرداری آقای کوروش طوریک که در زمان انعقاد قرارداد ننگین از شهرداری حق الزحمه مشاوره دریافت میکرده در همان زمان مشاور حقوقی سازمان مناطق گردشگری نیز بوده یعنی یک وکیل  برای هردو طرق !!

بنظرتان مسئول امور مالی که حق الزحمه مشاور را در آن زمان پرداخت میکرده آیا امضای مشاور حقوقی را در ذیل قرارداد و بعنوان وکیل سازمان مشاهده نکرده است؟!!

6-      چگونه بهترین عرصه شهرداری به مساحت بیش از 15هکتار در اسکله بندرترکمن به شرکتی معلوم الحال واگذار شده و هیچگونه شرایطی جهت کسب قرارداد مذکور پیش بینی نشده بلکه در بندی از این قرار دادقرارداد هرگونه حق فسخ از متعاملین سلب گردیده است.مسئولین وقتی 0( شهردار – شورای شهر – مسئول امورمالی ) باید پاسخگو باشند .

7-       در قرارداد مذکور ضمانت نامه حسن انجام کار بجای ضمانت نامه بانکی ،سفته اخذ شده که به استناد قانون و نامه دفتر امور شهری استانداری   قانونی است و سفته های اخذ شده توسط امورمالی هیچ گونه ارزش قانونی ندارد و ضمانی جهت حسنغیر انجام کار تلقی نمیگردد. یعنی عملا قرارداد مذکور ضمانت اجرایی ندارد .

8-باعنایت به اینکه در قراردادهای مذکور چه قرارداد شماره 1701مورخه 3/2/1384 و قرارداد شماره9006مورخه 5/5/1385 تشریفات مقرر قانونی رعایت نشده است لذا قراردادهای مذکور بلااثر بوده وشهرداری میبایست هرچه سریعتر مدیریت منطقه اسکله را به دست بگیرد و درآمدهای ناشی از محوطه مذکور باید عاید شهرداری گردد تا حرف عمران و آبانی شهر شود.

اطلاعیه استمداد خادملو از مسئولین نظارتی برای بررسی و لغو واگذاری که در هفته نامه گلستان مهر مهر به چاب رسید

درسال 1384 حدود 15 هکتار از اراضی اسکله بندرترکمن که جزو اموال اختصاصی شهرداری بوده بدون رعایت  هیچگونه تشریفات قانونی وبدون رعایت آئین نامه های شهرداریها به سازمان مناطق گردشگری واگذارمیشود.ماده 13آئین نامه مالی شهرداریها بیان می دارد:

 " اجاره اموال غیر منقول شهرداری از طریق مزایده کتبی صورت خواهد گرفت " چگونه ذیحسابان شهرداری  بدیهی ترین و ساده ترین اصول اولیه معاملات را در عرصه ای به مساحت 15 هکتار رعایت نکرده بدون هیچگونه تشریفاتی عرصه موردنظر را به سازمان مناطق گردشگری " واگذار نمودند. هرچند بعد از افشاشدن موضوع در سال 1385 ،بدون اینکه هیچ برخوردی با عاملین واگذاری صورت گیرد . متاسفانه همان افراد ( شهردار و مسئول امور مالی وقت) بابرگزاری مزایده ایی نمایشی و کاملا صوری ظاهرا قانونی به واگذاری ننگین داده و مثلا به قول خودشان قانون را رعایت کردند در حالی که قرارداد منعقده در سال 1385 نیز برخلاف ماده 5  آئین نامه مالی شهرداریها بوده است که بیان میدارد " در معاملات عده آگهی مناقصه یا مزایده در دو نوبت در فاصله حداقل یکهفته منتشر میشود و مدت قبول پیشنهادها از تاریخ نشر آخرین آگهی ده روز کمتر نباید باشد "

حال آنکه فاصله حداقل یکهفته ایی در انتشار آگهی رعایت نشده و مدت قبول پیشنهادها نیز کمتر از ده روز بوده !!!

ماده 9 آئین نامه مالی شهرداریها بیان میدارد : شهرداری مکلف است هنگام تنظیم و عقد پیمان معادل 10 درصد کل مبلغ مورد پیمان را به منظور تضمین حسن انجام کار از پیمانکار تضمین نامه بانکی یا اسناد خزانه به عنوان سپرده دریافت دارد"

در حالیکه در قرارداد مذکور تضمین نامه بانکی اخذ شده و نه اسناد حرانه بلکه بجای آنها سفته اخذ شده که به استناد نامه شماره فاقد هرگونه ارزش قانونی و اجرایی میباشد.

بخش دوم : رعایت صرفه و صلاح شهرداری

بند7 ماده 55 قانون شهرداریها بیان می دارد:حفظ و اداره کردن دارایی منقول و غیرمنقول شهرداری را از وظایف اصل شهرداری می داند.

بند 9 ماده 55 قانون شهرداریها بیان می دارداز جمله وظایف شهرداریها انجام معاملات شهرداری اعم ازخریدفروش اموال منقول وغیرمنقول و مقاطعه و اجاره و استیجاره پس از تصویب شورای اسلامی شهر با رعایت صلاح و صرفه و مقررات آئین نامه مالی شهرداریها پیش بینی شده در این قانون  ، در قراردادهای مذکور چه قرارداد مربوط به سال 84 که بدون هیچگونه تشریفات قانونی بوده وچه قرارداد سال 85 که فقط ظاهر کار قانونی بوده البته با نواقص عمده .

آیا رعایت صلاح و صرفه شهر شده است ؟!!

در قراراد شماره 9006مورخه 5/5/1385 عنوان شده که بعد از اتمام مدت قرارداد یعنی از بعد از گذشت 45 سال کلیه اعیانی های احداثی توسط مستاجر ( تمامی ساختمانها و تا سیسات) باید به قیمت روز کارشناسی توسط موجر از مستاجر خریداری شود! ! !

یعنی سازمان مذکور بعد از استعمار 45 ساله اراضی مذکور،تمامی ساختمانها و تاسیسات را به شهرداری می فروشد

در ماده 25قرارداد مذکور هرگونه حق فسق از متعاملین سلب گردیده است.

درکلیه قراردادهای منعقده مخصوصا وقتی رعایت صلاح صرفه شهرمطرح میشود شرایطی برای فسخ قرارداد پیش بینی میشود تا درصورت عدم انجام تعهدات در موعد مقرر،طرفین بتوانند قرارداد را فسخ نمایند و شرایط  و نحوه فسخ قرارداد در تمامی قراردادهای معمولی نیز پیش بینی میشود چه برسد به قراردادی 45 ساله و اراضی 15 هکتاری و با اجاره ای بسیار ناچیز . آیا رعایت صلاح و صرفه شهر شده است؟!

بخش سوم: وکیل مشترک یا وکیل تحمیلی ؟!

 7 ماده 55 قانون شهرداریها بیان می دارد از وظایف اصلی شهرداری حفظ و اداره کردن داراییمنقول و غیر منقول شهرداری و اقامه دعوی بر اشخاص و دفاع دعا وی اشخاص علیه شهرداری است .

محمدرضا یزدان پناه در کنار مرحوم هاشمی رفسنجانی

بدیهی است که شهرداری جهت تنظیم قرارداد واگذاری ارای 15 هکتاری به مدت 45 سال از زبده ترین مشاورین حقوقی استفاده می کرد تا منافع شهر و شهرداری و صلاح و صرفه شهر رعایت شود ولی متاسفانه مشاور حقوقی شهرداری در زمان انعقاد قرار داد آقای کوروش طوریک بوده که همزمان مشاور حقوقی" ازمان مناطق گردشگری" نیز بوده ،یعنی سازمان مناطق گردشگری مشاور وکیل خود را به عنوان مشاور حقوقی به شهرداری معرفی می کند و مثلا مشاور حقوقی سازمان ماموریت می یابد که از منافع شهرداری حمایت کند. هر انسان معمولی نیز میداند  فردی که از یک سازمان پولدار حق مشاوره کلان می گیرد چطور ممکن است حامی منافع شهرداری باشد؟

ظاهرا مسئولین وقت شهرداری که امضای مشاور حقوقی را در ذیل قرارداد دیده بودند خودشان هم متوجه نبودند که آقایکوروش طوریک مشاور سازمان بوده یا مشاور شهرداری ؟!؟!

 

سند قرارداد نکبت بار واگذاری 45 ساله

 

 

 

برچسب ها: عدالت خواهان بندرترکمن جانباز محمد خادملو یزدان پناه بازار ساحلی بندرترکمن محمدرضا یزدان پناه فدائی قرداد 45 ساله دوره سوم شورای شهر بندرترکمن نماینده غرب گلستان عبدالجلال ایری جانباز خادملو عدالتخواه و مطالبه گر گلستانی همیاری شهرداریها قرار داد اسکله بندرترکمن هاشم مهیمنی سهامداران عمده روژه بازارچه اسکله بندرترکمن سازمان مناطق گردشگری کورش طوریک شهرداری بندرترکمن

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
کارشکنی برخی مدیران در روند تهیه داروهای حیاتی جانبازان/ وقتی معاون مدیرکل برای تحویل نامه با زور وارد اتاق مدیر کل می‌شود/ پاره کردن نامه بنیاد شهید توسط مدیر کل (حیدر محمدی "سازمان غذا و دارو) تشییع و تدفین یک ایرانی مسلمان با سوت و کف!/ هنجارشکنی کار انسان‌های فرهیخته و متمدّن نیست! کرونا ۹ برابر خطرناکتر از قبل!/موج سوم بیماری کرونا و افرایش تعداد مبتلایان این بیماری همه وعده های اقتصادی جهانگیری به مردم پنبه!! / جهانگیری: برای کاهش قیمت‌ها دعا کنید! ادامه بازی اعتدالیون با اعتقادات مذهبی مردم / واکنش های تند به مطلب دهباشی سازنده فیلم انتخاباتی روحانی در فضای مجازی/ ارتباط هباشی با عمامه های انگلیسی+تصویر جزئیات واکنش سازمان نظام‌پزشکی به قتل ۳ بیمار کرونایی در بیمارستان تهران روزهای سیاه کرونایی ادامه دارد/ فوت ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ ۵۰۱۲ نفر در بخش های ویژه بستری هستند جزئیات هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه کار می کند؟ روحانی چرا ۲۷ هزار میلیارد تومان پول بیت المال از فروش فرآورده‌های نفتی را به حساب خاص خود واریز کرد؟/سود بردن دختر آقای روحانی از یک خزانه غیبی بابا / اصرار دولت به انجام عمل غیر قانونی در قضیه "ملک جماران"/ !!+جزئیات دانلود فیلم نماهنگ اقدامات رهبر انقلاب برای مبارزه با کرونا جزئیات هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «محمد امامی» و دیگر متهمان بانک سرمایه گران کردن مسکن از من، آشوب خیابانی از فقرا!+جزئیات چرا رئیس جمهور به طور مستقیم در برابر فرانسه موضع گیری نمی کند/ از پلیس بد مذاکرات تا هتاکی به ساحت پیامبر اکرم هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری و رئیس بسیج حقوقدانان استان گلستان خواستار عذرخواهی فرانسه از دنیای اسلام شد جزئیات دستگیری ۳۸ نفر با همکاری مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه دولت روحانی رکورد را شکشت!! // دولت دوازدهم بدهکارترین دولت تاریخ را به رئیس جمهور بعدی تحویل می دهد!! جزئیات واریز ۲۷ هزار میلیارد تومان به «حساب خاص» رئیس‌جمهور سوء استفاده عظیم برخی از کارخانه های آرد از محل دو نرخی بودن آرد و فرار مسئولین از پاسخگویی+جزئیات مفقودی شناور لایروب در شیلات گلستان/ آقای استاندار! بی خیال بیت المال,این متهمین کلان را مجددا مورد حمایت و تشویق قرار دهید!!/ متهمین فساد کلان شیلات گلستان از ریزترین و کوچکترین اموال و منافع بیت المال هم نگذشته اند +سند افغانستان بار دیگر زخمی تروریسم کور شد/ امشب ‎ایران، ‎داغدار است راکت 900؛ مرسدس بنز 515 هزار دلاری فقط 10 دستگاه! (+فیلم و عکس) هشدار معاون دادستان به وزیر صمت+سند جزئیات و نکات مهم از نامه تهدیدآمیز حجاریان به پسر شجریان سخنان بدون واسطه "نسرین ستوده" و "کایلی مور گیلبرت" با مسئولان قضایی انتقاد صریح رهبر انقلاب به اقدام برخی ها در برخورد با دولت و رئیس جمهور/ دستور امروز رهبر انقلاب خطاب به دولت برای رسیدگی به بیکارشدگان در اثر کرونا / برای مقابله با کرونا باید تصمیم قاطع حاکمیتی گرفته شود مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونا همسر و دختر محمود واعظی،/ رییس دفتر رییس جمهوربه قرنطینه رفت فیلم ,عکس و جزئیات کامل ماجرای درگیری دختر آبادانی با حراست پالایشگاه آبادان این یکی از سیاه‌ترین عکس تاریخ ایران است/ هجوم مردم ایران بطرف روده کثیف گوسفند+جزئیات فیلم و متن سخنرانی انقلابی و آتشین سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس تماس تلفنی آیت الله رئییسی با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی+جزئیات هشدار! وارد حاشیه سازی باچاشنی عملیات روانی دولت ناکارآمد و بی دبیر و مافیای ثروت و قدرت غربگرای شیخ حسن نشوید!!! رای متهمان پرونده معروف به انفجار سراتو گلشهر گرگان صادر شد نگاه به خارج داشتن یکی از علل نداشتن بصیرت است/نتیجه خیانت حیله گران و یارانشان علت پذیرفتن حکمیت اجباری از سوی حضرت امیر و صلح امام حسن مجتبی ع بود+گزارش تصویری آیا روحانی استیضاح خواهد شد؟/ آیا اگر روحانی استیضاح شود کشور دچار آشوب و هرج و مرج می شود؟/ استیضاح روحانی از استیضاح بنی صدر سخت تر و دردناک تر نیست پیام سردار سلیمانی در پی شهادت آمر به معروف بسیجی محمد محمدی توسط اراذل و اوباش در محله تهرانپارس برای اصلاح مسیرهای منجر به فساد نباید منتظر تغییر یا تصویب قوانین تازه بود پلیس خسته و دستگاه قضایی تماشاچی!!! لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد/همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود آسیب شناسی دادگاه های ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی علی اصغر پیوندی، رئیس سابق هلال احمر در دولت روحانی محکوم شد/ ریاست هلال احمر، توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر و بازداشت شده بودجزئیات و عکس فرار رئیس جمهور از برگزاری تعطیلی جلسه سران قوا توسط/ بی تفاوتی روحانی نسبت به مشکلات شدید اقتصادی مردم جزئیات انتقاد شدیداللحن «رحیم‌پور ازغدی» از حسن روحانی برخورد گلوله جنگی به یک واحد مسکونی در روستای اوزان، بخش منجوان خداآفرین سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان کووید-۱۹ در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد+جزئیات زمان مناسبی برای استیضاح رییس جمهور نیست 33درصد دانش آموزان گرگانی از آموزش حضوری استفاده می کنند استیضاح روحانی در شرایط فعلی تبعات مناسبی ندارد بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری
تشییع و تدفین یک ایرانی مسلمان با سوت و کف!/ هنجارشکنی کار انسان‌های فرهیخته و متمدّن نیست! کارشکنی برخی مدیران در روند تهیه داروهای حیاتی جانبازان/ وقتی معاون مدیرکل برای تحویل نامه با زور وارد اتاق مدیر کل می‌شود/ پاره کردن نامه بنیاد شهید توسط مدیر کل (حیدر محمدی "سازمان غذا و دارو) ادامه بازی اعتدالیون با اعتقادات مذهبی مردم / واکنش های تند به مطلب دهباشی سازنده فیلم انتخاباتی روحانی در فضای مجازی/ ارتباط هباشی با عمامه های انگلیسی+تصویر کرونا ۹ برابر خطرناکتر از قبل!/موج سوم بیماری کرونا و افرایش تعداد مبتلایان این بیماری جزئیات هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان جزئیات واکنش سازمان نظام‌پزشکی به قتل ۳ بیمار کرونایی در بیمارستان تهران روزهای سیاه کرونایی ادامه دارد/ فوت ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ در کشور/ ۵۰۱۲ نفر در بخش های ویژه بستری هستند همه وعده های اقتصادی جهانگیری به مردم پنبه!! / جهانگیری: برای کاهش قیمت‌ها دعا کنید!