20 اردیبهشت 1402 جریان فتنه - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز ،

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

آخرین پرده از نمایش براندازان با خروج رسمی یکی از اعضای آن از صحنه به پایان رسید، روز گذشته نازنین بنیادی از عناصر فعال در گروهک‌های ضد ایرانی، در توئیتی خروجش از شورای همبستگی را اعلام کرد. خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" آخرین پرده از نمایش براندازان با خروج رسمی یکی از اعضای آن از صحنه به پایان رسید، روز گذشته نازنین بنیادی از عناصر فعال در گروهک‌های ضد ایرانی، در توئیتی خروجش از شورای همبستگی را اعلام کرد.

شورای همبستگی نام یک گروه توییتری با ادمینی سازمان سیا بود که فعالیت‌های تبلیغی علیه مردم ایران را سازمان‌دهی می‌کرد. این گروه پس از برگزاری نشست جورج تاون فعالیت خود را آغاز کرده و درحالی‌که قرار بود بلیت سوارشدن به آن مجانی باشد خیلی زود به ته خط رسید. پیش از خروج بنیادی، رضا پهلوی و حامد اسماعیلیون، نیز از این ائتلاف کنار کشیده‌اند.

بنیادی در بخشی از پیامش نوشته پنج ماه پیش در راستای انقلاب مردم ایران به شورای همبستگی پیوستم. در این مسیر فراز و نشیب‌های زیادی رو تجربه کردم و همواره سعی بر این داشتم که صدای مردم ایران باشم. حال که از این شورا به‌صورت کامل خارج شدم! در حال حاضر تنها مصی علی‌نژاد دلال وزات خارجه آمریکا و عبدالله مهتدی دبیر کل گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله در این گروه سایبری باقی‌مانده‌اند.

درگیری‌های درون تشکیلاتی براندازان از دعوای رضا پهلوی با اسماعیلیون (نماینده منافقین در گروه) شروع شد و کار به فحاشی هوادارانشان به هم نیز رسید. پس‌ازاین درگیری، هردو از ائتلاف جدا شدند و حالا نوبت به نازنین بنیادی رسیده است تا قید سیرک سازمان سیا را بزند.

برخی خبرها حکایت از آن دارد که پس از متلاشی شدن این گروه هرکدام به‌صورت مجزا به دوره‌گردی اروپایی افتاده‌اند تا با دریافت اعانه از سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی بازار خود را گرم نگه‌دارند، برخی افراد وابسته به این گروهک مانند گوگوش (خواننده لس‌آنجلسی) و مهناز افشار نیز مشغول فروش برند عطر و لباس زنانه در این بازار مکاره هستند.

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

عکس/ بازار مکاره ضدانقلاب پس از اغتشاشات داغ است

نازنین بنیادی چه کسی است و چگونه یک‌شبه معروف شد؟

با آغاز آشوب‌های پاییزی سال ۱۴۰۱ در چند محله نام یک بازیگر درجه سوم هالیوود به‌عنوان یکی از لیدرهای آشوب بر سر زبان‌ها افتاد. در آن روزها نازنین بنیادی با شرکت در یک نشست غیررسمی در شورای امنیت به‌صورت علنی از کشورهای غربی می‌خواهد از فرصت اغتشاشات از داخل ایران استفاده کرده و کار را یکسره کنند! بنیادی به آمریکایی‌ها گفته بود برای نرمال شدن رفتار ایران باید آن را شیمی‌درمانی کرد، اشاره بنیادی به «شیمی‌درمانی» استفاده از تحریم‌هایی فلج‌کننده بود که به قول جان بولتون قرار بود استخوان مردم ایران را خرد کند.

بنیادی در جلسه با نماینده سازمان سیا پشت میز نماینده آمریکا نشسته و می‌گوید که تحریم به‌تنهایی باعث تغییر رفتار ایران نخواهد شد، بعدازآن نشست لیندا توماس گرینفیلد نماینده آمریکایی‌ها به خبرنگاران گفت که مواضع نازنین بنیادی همان چیزی است که آمریکایی‌ها به آن اعتقاد دارند.

البته این بار اول نبود که فیلمی را بازی می‌کرد که به مذاق آمریکایی‌ها خوش می‌آمد، خوش‌رقصی بنیادی برای سازمان سیا به حدی بود که یکی از فعالان ضدانقلاب به بازیگر سیاهی لشگر هالیوودی توصیه کرده بود که لخت و عریان علیه ایران موضع‌گیری نکند زیرا این دست رفتارها نتیجه معکوس در پی خواهد داشت!

پس از دیدار بنیادی با افسران سازمان سیا، وب‌سایت ضدانقلاب اخبار روز که مواضع گروهک‌های مارکسیستی را منتشر می‌کند با انتشار تصاویر دیدار بنیادی با مقامات آمریکایی نوشت که کاخ سفید به دنبال لیدرتراشی برای انقلاب (اغتشاشات) در ایران است، اما بایدن نه از میان نیروها و احزاب ضدانقلاب بلکه از درون هالیوود آن را انتخاب کرده است، نازنین بنیادی حتی بلد نیست به زبان فارسی چند کلمه صحبت کند؛ آمریکا فردی را انتخاب کرده که آمریکایی باشد.

در ادامه این مقاله اعتراضی آمده بود که سازمان سیا نازنین بنیادی که سابقه پرستو بودن را داشته به‌عنوان لیدر اغتشاشات به ضدانقلاب تحمیل کرده است. اشاره این رسانه ضدانقلاب از صفت «پرستو» به بازیگر هالیوودی جالب‌توجه است.

در عرف سیاسی پرستو به افرادی اطلاق می‌شود که به‌عنوان کارگر جنسی برای مقاصد سیاسی مورداستفاده قرار می‌گیرند، چرا این سایت خبری ضدانقلاب نازنین بنیادی را یک پرستو خوانده و این صفت شرم‌آور به لیدر آشوب‌ها اطلاق کرده بود؟

این ماجرا به اوایل سال ۲۰۰۰ بازمی‌گردد، مادر نازنین عضو کلیسای ساینتولوژی بود. نازنین بنیادی نیز خود را وقف کار داوطلبانه برای کلیسای ساینتولوژی کرد. سایِنتولوژی (Scientology) جنبشی هرچند در تبلیغات با ادعاهای فرقه‌ای دینی؛ اما درواقع محفلی هدایت‌شده توسط سازمان سیا است که مجموعه‌ای از باورها و روش‌های بدعت گونه نویسنده آمریکایی آل. رانهابارد (L. Ron Hubbard) و مرتبطان با او و جانشینان او را تبلیغ می‌کند. مبانی این فرقه به‌اصطلاح دین نام‌گذاری شده، عموماً مورد استهزا عموم مسیحیان قرارگرفته است و کلیسای سایِنتولوژی توسط تحقیقات رسمی و علمی نهاده‌ای قانونی و به‌ویژه دانشمندان و آکادمیسین‌ها به‌عنوان فرقه مذهبی خطرناک و حتی مجموعه دلالان و مافیا در تجارت‌های ممنوعه توصیف‌شده است.

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

در مستند جنجالی و افشاگرانه کمپانی اچ. بی. او (HBO) به نام (Going Clear) پیرامون فعالیت‌های فرقه سایِنتولوژی، یکی از جالب‌ترین افشاگری‌ها صورت گرفته و این موضوع موردبحث قرار می‌گیرد که اربابان سایِنتولوژی از عضو جوان خود (نازنین بنیادی) می‌خواهند در جایگاه پرستو به معشوقه تام کروز (بازیگر مشهور آمریکایی) تبدیل شود!

این فیلم در تعداد محدودی از سینماها در اواسط مارس ۲۰۱۵ اکران شد و در اواخر مارس ۲۰۱۵ توسط گروه اچ. بی. اُ پخش سراسری شد. این‌یک موفقیت بزرگ در رتبه‌بندی بود و تا اواسط آوریل ۲۰۱۵ توانست پنج و نیم میلیون بیننده را جذب کند و در رتبه دوم قرار بگیرد.

باوجود کمپین مستمر کلیسای سایِنتولوژی برای جلوگیری از انتشار آن، این فیلم در سینماها و تلویزیون‌ها نمایش داده شد. در این مستند به این موضوع اشاره‌شده است که تام کروز پس از جدایی از همسرش به دنبال یک دوست‌دختر جدید بوده و کلیسا برای نفوذ روی این بازیگر آمریکایی نازنین بنیادی را به او نزدیک می‌کند. نازنین بنیادی نیز برای اثبات وفاداری خود به کلیسا این مأموریت را پذیرفته و به‌مرور به تام کروز نزدیک می‌شود. کلیسا از ژنرال آمریکایی ویلهر می‌خواهد تا نازنین را به‌مرور به تام کروز نزدیک کند، او نیز پس از چند عمل زیبایی و تغییر در مدل و پوشش ظاهری نازنین بنیادی را به پرستوی جنسی تام کروز مبدل می‌کند.

البته نازنین بنیادی به دلیل افشای رابطه‌اش با تام کروز مورد خشم کلیسا قرارگرفته و در برهه‌ای از زمان او را مجبور کردند تا توالت‌های کلیسا را بشوید، نازنین بنیادی پس از مدتی به هالیوود متصل شده و در چند فیلم آمریکایی به‌عنوان سیاهی لشگر نقش می‌گیرد، او در تمام این مدت زیر نظر سازمان سیا قرار داشته و به گفته مسئولان کلیسا برای او گزارش رد می‌شده است.

مدتی بعد از جدایی از این گروه، بنیادی خود را یک مسلمان خواند، در سال‌های اخیر تلاش کرد وارد فعالیت‌های سیاسی شود. وی که عضو شورای روابط خارجی (اندیشکده CFR) در آمریکا است، ازجمله این فعالیت‌هایش مصاحبه با رسانه‌های فارسی‌زبان تحت عنوان فعال حقوق بشر و امضای بیانیه‌هایی برای آزادی برخی مجرمان امنیتی بود؛ البته کنش سیاسی پرستوی سازمان سیا تنها متمرکز بر ایران بود و وی هیچ‌گاه نسبت به نقض حقوق بشر در کشورهای منطقه و یا آمریکا و اروپا فعالیتی انجام نداده است.

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

پرستوی سایبری نخودی از آب درآمد!

مدتی پیش گروه هکری «عدل علی» ایمیل‌هایی از نازنین بنیادی در بین سال‌های ۲۰۰۱ تاکنون را منتشر کرد، نازنین بنیادی در ایمیل‌هایش با نهادهای امنیتی آمریکا که به‌تازگی منتشرشده برای اقدامات مؤثر برای مبارزه با ایران صحبت کرده است. همچنین نام افراد نام‌آشنایی همچون «ری تکیه» که به ایران ستیزی در دستگاه امنیتی آمریکا مشهور است نیز به چشم می‌خورد. برای مثال در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، «ری تکیه» در نامه‌ای به نازنین بنیادی می‌گوید که از طرف سازمان سیا به دانشگاه شیکاگو دعوت‌شده است. «مایک هیدن» رئیس اسبق سیا نیز در این جلسه حضورداشته است. آن‌ها از بنیادی درخواست کردند تا درباره تأثیر تحریم‌ها در براندازی جمهوری اسلامی صحبت کند اما او ترجیح می‌دهد تا درباره حقوق مدنی صحبت کند.

در بسیاری دیگر ازاین‌دست ایمیل‌ها مشخص می‌شود که نازنین بنیادی در پروژه تحریم ایران به بهانه حقوق بشر نقش داشته و حتی با گروهک تروریستی منافقین در پرونده امیرحسین مرادی و محمد یونسی همکاری کرده است.

باوجود خوش‌رقصی بازیگر هالیوودی برای آمریکایی‌ها، بنیادی همواره مورد فشار سیاسی و حتی تمسخر سایر گروهک‌های ضدانقلاب به‌ویژه سلطنت‌طلبان قرار داشته است. رضا ربع پهلوی به خاطر انداختن هژمونی خود بر سرگروه سایبری سازمان سیا از مدت‌ها پیش به‌صورت علنی با دیگر اعضا به مجادله پرداخته است.

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا

عکس/ ایمیل‌های افشا شده از نازنین بنیادی و درخواست او برای شیمی درمانی مردم ایران

سلطنت‌طلبان گاهی با منافقین در خیابان به کتک‌کاری و چاقوکشی پرداخته و برخی دیگر چون نازنین بنیادی را ترور شخصیتی کردند تا جایی که در محافل ضدانقلاب بنیادی را با عناوینی چون «پرستوی تام کروز» و «نخودی» نیز یاد می‌کنند. این فشارهای شدید باعث شد مدتی قبل بنیادی اکانت خود در توییتر را غیرفعال کرده و مدتی بعد با بازگشت دوباره خبر مرگ براندازان را اعلام کند. البته این مرگ خیلی ناگهانی نیست، بی‌اعتنایی مردم به فراخوان‌های سریالی ضدانقلاب از سویی و جمع شدن بساط میز ایران در مرکز اعتدال از سوی دیگر باعث شد آخرین سکانس از این فیلم مضحک یک تراژدی باشد!


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
عکس/طرح توزیع رایگان نوشت افزار و بسته معیشتی (سبد کالا) بین دانش آموزان نیازمند گنبدکاووس توسط «محمد شهرکی فیلم اولین تصاویر منسوب به بدنه موشکی که صبح دوشنبه در آسمان گرگان عکس/ بررسی دلایل حادثه در آسمان ایران /آخرین اخبار از جزئیات کامل از علت حادثه سقوط موشک در گرگان دلیل حادثه انفجار گرگان چه بود؟ / سرنگونی پهپاد یا سقوط موشک! / اخبار رسمی درباره حادثه گرگان چه می‌گوید؟/سناریوهای غیررسمی درباره انفجار گرگان جزئیات سناریوی ترک تریبون توسط خبرنگار رسانه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین فیلم/دختر حاج قاسم: رضا داره خود بابا میشه ارزیابی آخرین تحولات میان ارمنستان و آذربایجان/ عبور از خط قرمز ایران در منطقه قره‌باغ چه تبعاتی برای باکو دارد؟ / ردپای پنهان ناتو با هدایت انگلیسی‌ها در استان سیونیک+ نقشه‌های میدانی دولت تدبیر و امید، منجی ثروتمندان/ بانک جهانی: دولت روحانی فقر مطلق در ایران را ۳ برابر کرد+جزئیات عکس/ معاون وزیر خاتمی در کنار وزیر اسرائیلی انتقاد عبدالجلال ایری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از قیمت‌سازی کاذب مسکن در سکوهای فروش اینترنتی/ درج آگهی غیر واقعی و کاذب زمینه ساز افزایش قیمت مسکن و تلاطم در بازار است استاندار گلستان:موضوع آشوراده از چهار محور در حال پیگیری است./از بازگشت دائم مردم جزیره آشوراده به سرزمین زادگاه و پدر ی خودشان خبری نیست!!/ جناب استاندار! مردم جزیره آشوراده را دریابید!! هفت خان دولت رئیسی برای حل مشکلات مردم در آخرین جلسه کمیته پیگیری مطالبات مردم جزیره آشوراده با مردم چه گذشت؟+عکس جزئیات قتل ۷ مرد توسط یک زن قاتل در محمودآباد مازندران/ احتمال افزایش قتل کارهای بزرگی که دولت انقلابی و مردمی سید ابراهیم رئیسی در دولت سیزدهم تنها در دو سال انجام داد/ رسوایی برای دولت بهانه‌گیر و دروغگوی حسن روحانی! +فیلم موساد رودست خورد +جزئیات/فیلم جزئیات عملیات پیچیده حفاظت اطلاعات وزارت دفاع در خنثی سازی و مقابله با خرابکاری موساد در صنایع موشکی وحدت ۳ قوه برای رفاه، آسایش، امنیت و آرامش مردم استان گلستان دستگاه قضایی گلستان تا کنون چنین مردان بزرگ فساد ستیز بی ادعا را بخود ندیده بود تغییرات گسترده‌ در شهرداری گرگان با اهداف انتخاباتی ؟! تصویر تازه از عامل عملیات تروریستی در حرم شاهچراغ پس از دستگیری+عکس عکس و فیلم/آخرین خبر از حمله تروریستی به شاهچراغ عکس/ زمین خواری , جنگل خواری , ساخل خواری و کوه خواری در اراضی ملی و دولتی با مهر "کاداستر"!!ا متخصصان صنایع دفاعی ایران به فناوری طراحی موشک سوپرسونیک دست یافته‌اند آتش جهنم برای مسئول نالایق/سزای مسئولی که با نالایقی منصبی را بر عهده می‌گیرد چیست؟ برخورد حضرت علی ع با مسئولان خائن و مفسدان اقتصادی+عکس اکبر طبری چگونه بازداشت شد و در حال حاضر کجاست؟ سخنی با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی جزئیاتی از رونمایی جدید از وطن فروش یکی از مزدور اجنبی ها در زاهدان چه گذشت؟/ آنچه صاحبان مسجد ضرار زاهدان و سایر بانیان آشوب باید بدانند در دومین نشست سالانه مجمع مطالبه‌گران مردمی گلستان چه گذشت+گزارش تصویری كساني كه كار را نمي‌شناسند ولي مسئوليت قبول مي‌كنند، خائن هستند. این هم از یک انتخابات سازمان مردم نهاد تخصصی بخش کشاورزی استان سیاست زده گلستان!! نگذاریم حادثه مشابه پروژه متروپل آبادان در شهرستان گنبدکاووس تکرار شود+سند و عکس عزم وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج) برای ورود به مقوله "برخورد با ناکارآمدی"/ ملت باید اثر برخورد با ناکارآمدی را با چشم خود ببینند عکس/دوره تازه عملیات روانی سلبریتی‌ها با هشتگ سازی حول ماجرای اعدام سه تروریست غائله «خانه اصفهان جزئیات نتایج قطعی و رسمی انتخابات همزمان ریاست جمهوری و پارلمانی اخطار رئیس جمهور رئیسی به طالبان/ جناب وزیر! گرانی موجود به دلیل نبود نظارت هاست/ مصوبه تعیین سقف برای اجاره بها در شورایعالی اقتصادی به انجام رسید اما هرگز اجرا نشد!!! آیا دکتر زنگانه استاندار گلستان کارآمد یا ناکارآمداست؟ جناب علی‌محمد زنگانه.استاندار انقلابی گلستان! درب اداره کل غله استان بر همان پاشنه قبلی می چرخد !! کد تمام پیشواز های مقام معظم رهبری- ایرانسل-همراه اول/ کاملترین مجموعه آوای انتظار ویژه بیانات مقام معظم رهبری- همراه اول- ایرانسل گام بلند استاندار تلاشگر در ایجاد اشتغال برای افراد بومی ساحل نشین گلستان+عکس گام بلند خیرین استان گلستان در یاری رسانی به بیماران دیالیز و کلیوی شهرستان گنبدکاووس خروج پرستوی تام کروز از سیرک براندازی/ اعلام خبر مرگ اپوزیسیون توسط سیاهی لشگر سازمان سیا تفاهم نامه اعزام خانواده‌های شهدا و ایثارگران به عتبات عالیات در استان گلستان جزئیات پرونده تخلفات ارزی ولی‌الله سیف و احمد عراقچی از مدیران بانک مرکزی در دولت دروغگوی حسن روحانی ترسیم راهبرد برای تعالی فرهنگ ایثار و شهادت راهبردهایی ترسیم شده است فیلم/ از تجارت فحشا تا ترور تنها با یک موبایل ضربه در پوشش استیضاح؛ مأموریت چندگانه عملیات با رمز «شاسی بلند»/ از اصلاح طلبان تا حلقه احمدی نژاد در کجای ماجرا ایستاده‌اند؟ جزئیات انتقاد معلمان نمونه از مدیر کل آموزش و پرورش گلستان